מאמרים - איך להגיע למצב בו יש לך הרבה בחורות בחיים הדפסה מאתר מאמרים

איך להגיע למצב בו יש לך הרבה בחורות בחיים

נכתב על ידי סטס סגין

[ הדפסת המאמר ]

חיים של שפע


 


הרגע חזרתי מעוד לילה סוער בבארים ובמועדונים של תל אביב. הערב דברתי עם המון בחורות ויצא לי להכיר כמה בחורות מאוד מעניינות שעם חלקן היה לי חיבור. אני יודע שכל ערב אני יכול לצאת ולהכיר עוד ועוד נשים. אני לא חייב לעשות את זה , אבל תמיד פתוחה עבורי האפשרות הזאת. בהמשך אפשר להיפגש עם הבנות הללו או לחילופין לצאת ולהכיר עוד בנות. גם כשאני במערכת יחסים הכוח שלי תמיד נשמר כי אני יודע שגם אם הקשר יתפרק די מהר אני אמצא קשר חדש.לחיים כאלו קוראים חיים של שפע, או מנטליות של שפע. הסיבה שיצאתי ודברתי עם אלפי נשים בשנים האחרונות היא בדיוק בשביל זה- לפתח את היכולת להכיר נשים חדשות מתי שרק ארצה. במצב כזה גם אם מישהי לא עונה לטלפונים או לא מוכנה להיפגש, אתה לא נלחץ כי אתה יודע שתמיד יש לך אופציה להכיר עוד נשים חדשות. גם אם אתה יוצא עם מישהי לכמה דייטים והיא פתאום נהיית קרירה אז אתה נשאר רגוע שוב בגלל שיש לך את היכולת להכיר עוד נשים מתי שרק תרצה.נשים הכי שונאות תחושה של גבר שזקוק להן, אותו צורך שמכונה "נידיות" השתוקקות חד צדדית של הגבר כלפי האישה. ברגע שאתה חי בעולם של שפע נשים והיכולת להכיר אותן אוטומטית אתה נהיה פחות זקוק ואתה מתנהג בצורה הרבה יותר חופשית וקלילה ליד נשים. נשים מרגישות את זה תוך שנייה וזה מאוד מושך אותן.


בקורס היסודי שלנו אנחנו מלמדים אתכם לעומק כיצד לאמץ את מנטליות השפע, מה צריך בשביל להגיע אליה, ומדריכי השטח מדגימים לך בבארים ומועדונים כיצד המנטליות עוזרת להם למשוך נשים. בהמשך, הם מסבירים לך כיצד לאמץ אות המנטליות הזו ודואגים שתתנסה בליווי והדרכה שלהם בלדבר עם בחורות מתוך מנטליות כזו.אז מה בפועל?


יוצאים מדי ערב לדבר עם בחורות בשביל לפתח את המיומנות הנדרשת. שימו לב – זוהי מיומנת נרכשת. בניגוד למה שרוב האנשים חושבים להיות מוצלח עם נשים זה לא משהו "שיש לך את זה או אין לך את זה" אלא זה משהו נלמד שאפשר לפתח עם הזמן.


בנוסף, מזייפים את זה, מעמידים פנים.

אודות הכותב:
סטס סגין ארגון "סוד ההצלחה"
ארגון שמעביר קורסים לתקשורת אפקטיבית עם נשים
מדריכי הארגון הם בוגרי החוג לפסיכלוגיה
באוניברסיטה העברית בירושלים
http://www.mysod.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il