מאמרים - 10 טעויות נפוצות ברכישת ריהוט הדפסה מאתר מאמרים

10 טעויות נפוצות ברכישת ריהוט

נכתב על ידי דרור קלר

[ הדפסת המאמר ]

1. קנייה ללא מדידת החלל
אל תזניחו את מדידת החדר המיועד לריהוט החדש וזאת בכדי לדעת כי הריהוט יתאים למידות באופן מדויק. קחו בחשבון גם את הכנסת הרהיטים לבית ואל תשכחו את המעברים בבית, דלתות, מעליות ומדרגות שעלולים להפריע בהכנסת ריהוט לביתכם.

2. חוסר התחשבות בקנה המידה
ספה או שולחן משרדי או כל רהיט שנראה בדיוק בגודל הנכון בחנות, עלול להראות גדול מדי או לא מספיק גדול במיקום המיועד לו. קשה לשפוט ולעמוד את קנה המידה כשרואים רהיט בתמונה או בתצוגה. המדידה והשוואת הגדלים באה כדי להבטיח התאמה טובה גם לרהיטים שכבר נמצאים ברשותך.

3. תשומת לב יתרה לצבע
צבע יכול להראות ולהרגיש לא כל כך בעל עצמה בתצוגה, אך בביתך ובשילוב רהיטים אחרים, אותו צבע יכול לעשות את העבודה.
אם ניתן, מומלץ לקחת דוגמת צבא או פיסת אריג הביתה כדי לראות איך הצבע משתלב בבית.
כמו כן, כשקונים ריהוט באינטרנט, עליך להיות מודע לכך שצבע רהיט שנראה בצג המחשב יהיה שונה כשאותו הצבע יהיה על הספה שבבית.

4. תשלום גבוה עבור אופנה חולפת
עדיף תמיד לקנות ריהוט שתרגישו נוח איתו למשך שנים רבות גם מבחינת צבע וגם מבחינת סגנון. אופנת רהיטים יכולה לחלוף לכשבאה, לכן, בחר ריהוט שבאמת מתאים לכם ושיראה טוב גם בעוד מס' חודשים או שנים.

5. התעלמות ממי שבאמת משתמש בריהוט
לפני רכישת ריהוט, היה בטוח שאתה יודע עבור איזה שימוש הרהיט נקנה ועבור מי הוא נקנה.
אם תשכח שליד הרהיט החדש יהיו ילדים קטנים, חיות מחמד או שהרהיט מיועד לישיבה מול טלוויזיה עם כמה נשנושים דביקים, צפה לאסון בכל הנוגע לרהיט החדש. ספה בצבע בז' למשל, לא ממש תראה אותו דבר עם סימני אצבעות קטנטנות בצבע שוקולד עליה.

6. בדיקה חלקית של הרהיטים
כשאתה ניגש לרכוש רהיט כלשהו - ספה, שולחן משרדי או אפילו כסא, תמיד בדוק את הרהיט לפי צורת השימוש בו. רהיטים שתקנה צריכים לגרום לחייך להיות הרבה יותר נוחים. בדוק את הרהיט בחנות ע"י שימוש אמיתי בו בדיוק כפי שתשתמשו בו בבית או במשרד לאחר הרכישה. אם זו ספה שבו עליה ואף שכבו עליה לבדיקת הנוחות. בקניית שולחן משרדי עם שלוחת ארונית ויחידת מגירות, פתחו וסגרו אותן בכדי לבדוק שהן מתפקדות כראוי.

7. רכישת רהיטים מתוך דחף רגעי
קניית רהיטים מתוך דחף רגעי הוא אחד הטעויות הנפוצות של אנשים בעת רכישת ריהוט חדש. ריהוט חדש אמור לשמש אותך למס' שנים ולהתאים בצורה מושלמת לשאר רהיטים בבית, לכן גם אם המחיר נראה ממש טוב מכדי לוותר או שהרהיט ממש קורץ לך ביופיו, קח לך מס' רגעים והתנגד לדחף בכדי לחשוב שוב האם רהיט זה באמת מתאים לך.

8. בקשת יותר מדי דעות
כשאתה מתייעץ עם יותר מדי אנשים, אתה מקשה על עצמך יותר בצמצום האפשרויות לבחירה.
אל תיקח את כל הפמליה לבחירת רהיט, פשוט כי לכל אחד טעם שונה ולא תוכל להגיע כך להחלטה עצמאית. אם בכל זאת לא תרצה ללכת לבד, קח איתך אדם או שניים שמכירים אותך טוב ומכירים את הדירה ואת המיקום המיועד לרהיט החדש.
9. לא לבקש עזרה ולהסתדר לבד
אנשי המכירות בחנות רהיטים שם בכדי לעזור לך, הם יכולים לייעץ לך ולהציע הצעות בצורה מקצועית, מה שיעזור לך בבחירת רהיט מתאים גם מבחינת עיצוב וגם מבחינת פונקציונאליות.
בסופו של דבר ההחלטה על רהיט מתאים תהיה בידך, אך לפחות תהיה מודע לכל האופציות העומדות בפניך.

10. תשלום גבוה מדי עבור רהיטים
כאשר קונים ריהוט, יש הרבה דרכים לחסוך בעלויות. לדוגמא, תוכל לחכות למכירה מיוחדת כגון החלפת תצוגה וכדומה. תמיד שאל אם יש הנחה מיוחדת בחנות רהיטים על קניית מספר פריטי ריהוט או אם ניתן לרכוש רהיט מסוים מתצוגה ולשלם עליו מחיר מופחת.

אודות הכותב:
שלום רב ותודה שקראתם את המאמר שלנו, שנכתב על ידי חברת מאסטר דיזיין, בבקשה בואו ובקרו אותנו בין אם מעוניינים אתם ב ריהוט משרדי או ב ריהוט כללי. הבטחה אחת יש!, בידיניו תוכלו למצוא את כל ה רהיטים מחכים לכם במרכז המשכרי של ראשון לציון ובהרצליה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il