מאמרים - משחקי און ליין הדפסה מאתר מאמרים

משחקי און ליין

נכתב על ידי אלירן דניאל

[ הדפסת המאמר ]

מרוצי מכוניות, משחקי חשיבה, ספורט ותחרויות, משחקי אסטרטגיה - האינטרנט מלא במשחקים מוכנים וזמינים, ללא צורך בהורדה או התקנה.
המשחק ברשת מספק בריחה לפעילות פחות שגרתית ומספק אתגר, עניין והתרגשות.
משחקים שונים פותחו במיוחד לשיפור הזיכרון ואימון המוח ותהליכי למידה, חוץ מהנאה. כך תמצאו באינטרנט משחקי חשיבה רבים, פאזלים, תשבצים, משחקי זיכרון, מבוכים, קבלת החלטות ועוד.
משחקי מחשב יכולים להפחית מתחים, ומשחקי אסטרטגיה יכולים להועיל בפיתוח חשיבתי, כמו משחק סודוקו.
חלק מהמשחקים ברשת מאפשרים תקשורת בין שחקנים. כך למשל, בפורומים או בצ'אט דרך הממשק של המשחק עצמו.
כמו בכל סוג של תקשורת באינטרנט, הורים רוצים לדעת עם מי הילדים שלהם מדברים, להציב להם גבולות וכללים חיוניים מאוד באינטרנט, למען בטחונם האישי. יש שיבחרו להגביל או לבטל צ'אטים לחלוטין, גם זאת אפשרות.
משחקי אונליין יכולים להיות ממכרים מאוד, הרצון לעבור משלב לשלב, לנצח את השיא האישי או את השחקן שמולך, להשיג תוצאה טובה יותר, כמו גם התנועה והסאונד במשחק תורמים להרגשה הממכרת.
מבחינה זו דווקא כדאי (וגם כיף) לעבור ממשחק למשחק, לא להישאר במשחק אחד, להחליף מדי פעם.
כשמתחילים לשחק משחק חדש יש כאלו שאוהבים לחקור אותו: לבדוק את הגבולות והכללים במשחק, להפסיד בכוונה ולראות מה קורה, לחפש אסטרטגיות שונות ולהשוות איזו שיטה טובה יותר, לחפש מידע על המשחק באינטרנט, דרכים טובות לשחק ואסטרטגיות שיביאו לתוצאות גבוהות יותר במשחק, יש כאלו שיכנסו לפורומים של המשחק או של משחקי און ליין בכלל, וישאלו שם שאלות אודות המשחק והאסטרטגיות הממולצות. ויש שחקנים שדווקא מעדיפים לגלות הכל בעצמם, ולבד - תוך כדי משחק ולא בדרך של חקירה, אלא רק בזמן המשחק עצמו. אין ספק ששחקנים כאלה נהנים יותר מגורם ההפתעה והחידוש שבמשחק.

אודות הכותב:
המאמר של בלוג משחקים
הכל על משחקים, משחקים ברשת, יצירת משחק מחשב משלך, משחקי הווידאו הראשונים, משחקי חשיבה, ורעיונות למשחקים.
משחקים לילדים, משחקי ברבי , המלצות על סרטים וספרים לילדים. לאחרונה: הסרט של טינקרבל

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il