מאמרים - כתיבת מאמרים - האמת הדפסה מאתר מאמרים

כתיבת מאמרים - האמת

נכתב על ידי אתיקה השקעות בע''מ

[ הדפסת המאמר ]

פעולה זו מתרחשת אלפי פעמים ביום - גולש מקיש בגוגל מילת חיפוש, לוחץ על אחת התוצאות ואז שעון החול מתחיל לעבוד - תוך כ-8 שניות הגולש יחליט האם להמשיך לגלוש באתר או לעבור לאתר אחר.


זה יכול להיות האתר שלך - האתר שעומד במבחן הגולש - ומהי התוצאה?


כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט  חייבת להיות כתיבה ייחודית ומקורית. תוכן איכותי יביא את הגולש לקרוא ולהעמיק בנושא. יבדיל אותך מאתרים אחרים ויביא להנעה של הקורא לבצע את הפעולה הנדרשת - לקנות מוצר, להתעניין בשירות או לצור איתכם קשר.


כתיבת תוכן לאינטרנט שונה מכתיבה של עלון או  פרסום לעיתון, החוקים החלים על כתיבת התוכן באינטרנט שונים.


תוכן שיווקי באינטרנט


תוכן שיווקי, מאמר מקצועי או מידע אינפורמטיבי מתחילים כולם עם מחקר שוק, בדיקת המתחרים והתאמת התוכן לאתר עצמו. כתיבה נועדה לגולש - היא צריכה להיות מעניינת, מקורית אך גם קצרה ועניינית.


כתיבת תוכן נותנת ערך מוסף נוסף - קידום האתר שלך במנועי החיפוש - לא רק שמנועי החיפוש "אוהבים" אתרים בעלי תוכן מתעדכן, מאמר איכותי יגרוםו לגולשים לשהות באתר ולהמליץ  על האתר שלכם לחברים ולמשפחה. אתרים אחרים יראו בכם כמומחים בתחומכם  ויוסיפו לינקים (קישורים) לאתר שלכם ובכך למעשה יסייעו לקידום נוסף של האתר שלך.


אנו מתמחים בכתיבת תוכן לאינטרנט, חומר שיווקי ומאמרים. תוכן בתחום הפעילות של העסק או האתר, בהתאם לדרישות של העסק, בהתאם לקהל היעד שאליו מכוון האתר.


מאמר מקצועי יסייע לכם לקדם את האתר שלכם - יש צורך להקפיד על מתן כותרות נכונות, הופעה של מילות המפתח בכמות נכונה.


שימוש במאמרים


מאמרים יכולים להיות השגרירים שלכם ברחבי האינטרנט - מלבד פרסומם באתר עצמו ניתן לפרסם מאמרים באתרי מאמרים (כמו אתר זה), לשלוח מאמרים לאתרים אחרים תמורת קישור או קרדיט, לפרסמם בבלוג, ברשת חברתית ועוד.


זקוקים לתוכן מקורי או למאמרים? פנו אלינו - אתר מילה טובה.


 

אודות הכותב:

מילה טובה - כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט, שירותי קופירייטינג וכתיבה שיווקית לאתרי אינטרנט. בשיתוף ניהול תדמית

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il