מאמרים - הבחירות הלא אוטנטיות שלכם יביאו לכם רק כישלונות - מדוע? הדפסה מאתר מאמרים

הבחירות הלא אוטנטיות שלכם יביאו לכם רק כישלונות - מדוע?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]הבחירות הלא אוטנטיות שלכם יביאו לכם רק כישלונות - מדוע? / מאת יואב ברנזוןבחירה לא אוטנטית

בחירה לא אוטנטית היא למשל בחירה במקצוע שאינו מתאים לכם, בחירה בלימודים שאינכם מתעניינים בהם, בחירה בבן או בת זוג שאינכם אוהבים.

אנשים מבצעים בחירות לא אוטנטיות כל הזמן. הם עושים זאת משום שהם מנסים לרצות אחרים, כי הם מקווים שהבחירות הללו בסופו של דבר יצליחו, כי הם אינם יודעים או בטוחים באמת מה הם רוצים, כי הם רוצים להאמין שמה שנחשב טוב ורצוי הוא גם הבחירה האוטנטית שלהם.


כישלון ידוע מראש
אדם שבוחר בחירה לא אוטנטית בוחר למעשה בכישלון ידוע מראש. הכישלון במקרה של בחירה לא אוטנטית הוא כפול: הכישלון הראשון הוא בתוצאות. אם אתם בוחרים בחירה לא אוטנטית לעולם לא תוכלו באמת להצליח במה שבחרתם, מקסימום, ועם הרבה מאמץ, תגיעו לתוצאות גרועות עד בינוניות.

הכישלון השני הוא בהרגשה. ההרגשה לבחור במשהו שאינו מתאים לכם ואינם באמת משקף אותכם בצורה אוטנטית גורם לחיים שלכם להיות מאולצים ומלאכותיים, הוא גורם לכם הרגשה של החמצה והוא לא מניח לכם כל החיים, כאילו דופק לכם בדלת כל בוקר וכל ערב.כיצד יודעים האם הבחירה היא אוטנטית או לא?


בחירה אוטנטית אינה קשורה למה אנשים אחרים חושבים, למה שההורים מצפים, לשיקולים של תועלת או למה שנחשב אידיאלי או רצוי בחברה בה אתם חיים.

בחירה אוטנטית קשורה בלהט והקסם שאתם מרגישים בכל הנוגע לבחירה שלכם. בחירה אוטנטית נובעת ממקום של סקרנות ועניין אדיר, תשוקה בלתי נגמרת לנושא או לאדם, משהו עמוק ונסתר שמושך אתכם אל הדבר בלי שום היגיון ובלי שום קשר לשאלה מי אתם, מהיכן באמת, מה רוצים מכם ומה אתם אמורים להיות.


בחנו את ההצלחות שלכם - הן אוטנטיות

כל ההצלחות שלכם בחיים עד כה הם סימן מובהק לבחירות אוטנטיות. דברים שמצליחים לכם בקלות, דברים שבאים לכם באופן טבעי, דברים שכאילו "קורים כמעט מעצמם" - אלה כולם בחירות אוטנטיות.

חשוב להבין, אינכם יכולים לכפות על עצמכם בחירות מסויימות, רק כי ככה אתם רוצים. בחירה אוטנטית אינה קשורה ברצונות שלכם, אלא במי שאתם באמת, באופן בו נולדתם ובנטיות האמיתיות שלכם.וטיפ לסיום: הקושי הגדול של אנשים לבחור בצורה אוטנטית ולהגיע להצלחה קלה בחיים נובע מהעובדה שהם רוצים להיות משהו ששונה מאוד ממי שהם באמת. אנשים מנסים, שנים על גבי שנים, להוכיח שהם לא מה שהם באמת אלא משהו אחר שאמור לחיות חיים אחרים. אבל, בחירה אוטנטית קשורה קשר הדוק לאופי ולנטיות האמיתיות שלכם, למי שאתם ולא למי שאתם רוצים להיות.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא עורך דין, מגשר, מטפל אישי, יועץ זוגי ומנטור עסקי. הוא נחשב מומחה בינלאומי בנושא ההצלחה בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-20 השנים האחרונות.

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,800 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il