מאמרים - טיולים מאורגנים ליפן - טוקיו עיר הבירה הדפסה מאתר מאמרים

טיולים מאורגנים ליפן - טוקיו עיר הבירה

נכתב על ידי צוות איילה טיולים גיאוגרפיים -

[ הדפסת המאמר ]

טוקיו, בירת יפן, משלבת קלאסיקה עם תרבות ייחודית ומרתקת. טיולים מאורגנים נפוצים ברחבי העיר ומומלצים למשפחות וזוגות המחפשים טיול מרתק ולא שגרתי. טוקיו מרכזת מגוון תרבויות ייחודיות, המציגות את המסורת ארוכת השנים של היפנים –  תרבות הנוער והאנימציה, בעלי חיים ודגים נדירים, כפרים מסורתיים וכפרי נינג'ות, תרבות האורגמי וכו'.


 


טוקיו ידועה בחיי הלילה ותרבות הנוער שלה. רובע הצעירים, הרג'וקו, הוא מקום חי ותוסס עם מקומות בילוי רבים. מרכז האנימציה הגדול בעולם מציג עבורכם את תרבות האנימה של יפן. המרכז מציע הדרכות ופעילויות שונות למבקרים. בנוסף, ניתן להזמין טיולים מאורגנים המתקיימים במקום


 


מומלץ להזמין טיולים מאורגנים במוזיאון המציג את ההיסטוריה של העיר ובמקדש הבודהיסטי הקדוש של טוקיו – מקדש אסקוזה. בטוקיו ישנו שילוב מרתק של עולם ישן עם עולם חדש – משכנו של הקיסר היפני, גורדי שחקים מהגדולים בעולם בשילוב בקתות ובתים מסורתיים ועוד..


 


הסומו היא אומנות לחימה ייחודית ליפן והביקור באימוני סומו מותנה באישור מיוחד. טיולים מאורגנים באימוני סומו תלויים בהזמנה מראש ומומלץ להזמין מקומות מהארץ. מדריך מוסמך ילמד אתכם על תרבות הסומו היפנית ויציג בפניכם את מיטב המסורת של העיר.


 


גן החיות של טוקיו הוא אחד האתרים הייחודים בעיר. גן החיות מציג למעלה מ-2500 זנים שונים של בעלי חיים ומאות מינים שונים. גן החיות הוא בן מאה שנה ומציע אטרקציות רבות למבקרים. טיולים מאורגנים בגן החיות יקחו אתכם ליער הטיגריסים המרהיב וליער הגורילות.


 


מקדש מייג'י בטוקיו הוקם לזכר הקיסר לפני מאה שנים ותושבי המקום מאמינים בסגולות המקדש ובאים לקבל ברכה לפני אירועים מיוחדים. בניין סוני, הנמצא לא הרחק מהמקדש, מציג את המוצרים החדשים ביותר הקיימים בשוק הטכנולוגי כיום. יפן ידועה כמדינה המתפתחת בעולם מבחינה טכנולוגית ומומלץ לבקר בבניין סוני, המציע טיולים מאורגנים עם מדריכים מוסמכים של המקום.


 


בירת יפן היא אחת הערים היקרות בעולם, לכן מומלץ להזמין טיולים מאורגנים עם מדריכים מקומים דוברי אנגלית וכרטיסי כניסה לאתרים השונים של העיר. הזמנת כרטיסים וטיולים מראש תחסוך לכם הוצאות רבות. למזמינים טיולים מאורגנים ישנו מפגש הכנה בארץ, שמטרתו לתת לנוסעים רקע על יפן והעיר טוקיו בפרט. מפגש ההכנה כולל הסברים מפורט על מקומות הביקור, עלויות הטיול, סיורים, טיולים מאורגנים בעיר,  לינה וכו'.

אודות הכותב:
איילה טיולים גיאוגרפיים מייצרת ומוכרת טיולים יחודיים ישירות ללקוח: טיולים מאורגנים, טיולי ג'יפים, טיולים רגליים וטיולי משפחות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il