מאמרים - טיולי ג'יפים לגרוזיה הדפסה מאתר מאמרים

טיולי ג'יפים לגרוזיה

נכתב על ידי צוות איילה טיולים גיאוגרפיים -

[ הדפסת המאמר ]

טיולים למרחבי הקווקז הם מסע אל ההיסטוריה ואל תרבויות עתיקות, בשילוב של נופים פראיים מדהימים. חבל הקווקז היווה לאורך ההיסטוריה צומת דרכים חשוב לסוחרים ולתרבויות שונות, בגלל מיקומו המיוחד המחבר בין אסיה לאירופה. טיולי ג'יפים באזור מיועדים להרפתקנים וחובבי אתגרים או לכל אדם הרוצה לנסות חופשה ייחודית באחד המקומות היפים בעולם.


 


מחוז סבנטי שבצפון גרוזיה הוא חבל ארץ ייחודי ומיסתורי. מחוז סבנטי שבצפון אינו ידוע למבקרים ואינו מופיע במפות התיירות של גרוזיה. המעבר למחוז הצפוני נע דרך מסלול הררי, סלעי ומאתגר מאוד. אם אתם הרפתקנים האוהבים לגלות מקומות חדשים או חובבי טיולי ג'יפים מושבעים – מחוז סבנטי יעניק לכם דרך מאתגרת ונופים קסומים אל אחד המקומות היפים בעולם. תוואי השטח באזור קשה ומומלץ להצטרף לטיולים מאורגנים עם מדריך מוסמך או טיולי ג'יפים. רכס סבנטי כולל את הרי סבנטי הצפונים (העליונים) והדרומיים. תושבי המחוז ההררי פיתחו תרבות ייחודית למקום, הכוללת אמונות ומנהגים שונים משאר המקומות בגרוזיה. המקום ייחודי ומומלץ לבקר בכפרים ובערים באזור ולפגוש את התרבות הייחודית. ניתן לעלות צפונה אל רכס הסבנטי, בעזרת טיולי ג'יפים המטפסים כל הדרך לאורך נהר האנגורי המרשים וניתן לבקר בעיר זוגדיד, השוכנת בגבול עם אבחזיה.


 


האקלים באזור משתנה יחד עם הנוף כאשר מטפסים למעלה להרי הסבנטי הצפוניים. באזור ישנם מסלול רבים וניתן לשלב טיולי ג'יפים עם סיורים מעניינים באזור. כמו כן, אם אתם נמצאים בעונת הפריחה מומלץ לצאת לסיורים רגליים במקומות שונים ולראות את שינויי הנוף והפריחה היפה.


 


מקום נוסף שמומלץ לבקר בו הוא הר שחרה, אליו ניתן להגיע ברכב או בעזרת טיולי ג'יפים. המקום הוכתר כאתר מורשת עולמי והוא מציג מגדלים רבים ששימשו בעבר להגנתם של תושבי המקום. באזור פזורים כ-20 מגדלים מרשימים בגודלם וצורתם. הר שחרה הוא ההר הגבוה ביותר באזור והוא מתנשא לגובה של יותר מ-5000 מטרים. ניתן לקחת טיולים מאורגנים או טיולי ג'יפים באזור. האזור רווי בנהרות גדולים, יערות ונופים עוצרי נשימה. ניתן להגיע להרים הגבוהים באמצעות טיולי ג'יפים ולעשות סיורים רגלים ורכובים באזור. בהר ולמרגלותיו ישנן עתיקות ואתרים היסטורים, וניתן לראות כיצד התושבים חיו בעבר. מעבר למגדלים המרשימים, ישנם מבנים עתיקים רבים ששימשו למטרות שונות.


 

אודות הכותב:
איילה טיולים גיאוגרפיים מייצרת ומוכרת טיולים יחודיים ישירות ללקוח: טיולים מאורגנים, טיולי ג'יפים, טיולים רגליים וטיולי משפחות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il