מאמרים - אהובתי, ליום ההולדת שלך אני מאחל: שהמדינה תישרף הדפסה מאתר מאמרים

אהובתי, ליום ההולדת שלך אני מאחל: שהמדינה תישרף

נכתב על ידי עמית אברהם

[ הדפסת המאמר ]

המדינה, הממשל והמשטר בישראל היום. ובעצם מאז ומתמיד. מתנהגים ומתנהלים כמו אריה פצוע ורעב לזקנים, חלשים ולבני מיעוט. ולעזאזל העם הזה עדיין לא פתח את המוח, עדיין לא רואה את המציאות, ועדיין חי בתוך הבועה שלו. שהממסד הוא טוב, ושהכול כאן בסדר גמור.

ולמה - כי הרי המדינה קמה לפני כמה שנים, ומסביבנו יש הרבה מאוד אויבים שרוצים לטרוף אותנו, ולאכול אותנו "בלי מלח" לארוחת הצהריים שלהם. בקיצור: כול הזיוני שכל של הציונות, והמורות השמנות בבתי הספר הממלכתיים. וכמובן: התקשורת שמראה ומזכירה בלי הפסקה את הפיגוע האחרון.

ואני אתן לכם דוגמא קטנה: האזרח גלעד שליט, החייל לשעבר שהשתחרר מהשירות הצבאי, עדיין נמצא ברצועת עזה - זהו אות קלון למערכת בישראל בכלל ולצה"ל בפרט. אדם ששירת את המדינה ושמר על אזרחיה במשך ימים ארוכים ושנים. נשלח על ידי המערכות במדינה ושירת נאמנה בקור, בחום ובימי חג וחופשים. מושלך כמו אדם מצורע מחוץ למחנה, שבוי ובודד בתוך בתי כלא אפלים.

לעזאזל, תתחילו לשבור את החומות, לשבור את הקירות להזיז את אמות הסיפים. אך במקום זאת, המדינה הממשל והמשטר בישראל אדישים, מעבירים את הדף בעיתון לוגמים מהקפה, רואים "כוכב נולד", שוכבים עם האישה ועבר עוד יום בחיים. תתעוררו כבר !

אני לא מדבר רק על האזרח השבוי גלעד שליט, אלא על ההתנהלות המחפירה של המדינה. את האבטלה הגזענית, יחסי הון ושלטון שהורסים כול חלקה טובה כאן, הכיבוש, המחסומים וחומת ברלין שעדיין נבנת בשטחים.

אהובתי, ליום ההולדת שלך. דבר אחד אני מאחל: שהמדינה תישרף. זה יהיה טוב לך וגם לי. בעצם לכולנו!!!. מזל טוב.


[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il