מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

וואלה! בחרה בפתרונות גישה מאובטחת מרחוק לתשתיות של חברת CIDWAY, המיוצגים ומשווקים בישראל על ידי One1. במסגרת הפרויקט, וואלה! רכשה 60 רישיונות.

פתרון האבטחה שלCIDWAY , Sesami Mobile, נבחר בזכות הפטנט הייחודי שלו לספק אימות זהויות מאובטח בטלפון סלולרי. הפטנט פועל באמצעות אסימוני תוכנה (Software tokens), המאפשרים לעובדים המעוניינים לעבוד מביתם, להתחבר לרשת באופן מאובטח על-ידי הפעלת יישום במכשיר הפלאפון שלהם שמחולל סיסמאות, או באמצעות קבלת SMS עם סיסמא. הסיסמא היא חד פעמית (OTP - One Time Password) והעובדים מקישים אותה במחשב הנייד או הביתי בכל פעם שהם מעוניינים להתחבר לרשת. פתרון Sesami Mobile עובד על כל מערכות ההפעלה ומגוון של סוגי הטלפונים הניידים בשוק.

לדברי שרון וייס, סמנכ"ל פיתוח ותשתיות בוואלה!: "בחרנו בפתרון של CIDWAY על פני פתרונות אחרים בגלל הטכנולוגיה המתקדמת, והאפשרות לעבוד עם תוכנה, ולא עם התקן פיסי שהוא יותר יקר ומסורבל לתפעול. בנוסף, העבודה עם פתרון Sesami Mobile היא נוחה, והוא מספק אבטחה מוגברת העונה על דרישותינו המחמירות."

לדברי רוני רויטמן, סמנכ"ל מכירות של מוצרי תשתיות תוכנה ב- One1:"פתרון Sesami Mobile הוא אחד הפתרונות המבוקשים ביותר היום בשוק המקומי והעולמי. הפתרון נותן מענה לצורך של רוב הארגונים הקיימים כיום בשוק לפתרון חדשני ביותר על גבי Mobile בעולם OTP, המאפשר להתחבר לרשת הארגונית מרחוק, בצורה מאובטחת."

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il