מאמרים - פורטל לנוער - האתר לבני נוער בראשותו של עידן רצבי. הדפסה מאתר מאמרים

פורטל לנוער - האתר לבני נוער בראשותו של עידן רצבי.

נכתב על ידי פורטל הנוער

[ הדפסת המאמר ]

נוער הוא אתר תוכן המוקדש כולו לבני נוער, כאשר גם מפעילי האתר עצמם פרט למנכ"ל עידן רצבי ולמנהל התוכן( בשיתוף עידן )יואב מאור, הם בני נוער בכבודם ובעצמם, אשר רוצים להצליח ככתבים / צלמים / עורכים בעתיד, ונעזרים באתר כמקפצה בדרך להגשמת החלום.

אנחנו ב"נוער" נותנים את הבמה לבני נוער מוכשרים מכל רחבי הארץ, אשר יש להם בהחלט מה להגיד ולומר, וכך יוצרים פורטל תוכן (חדשות, ספורט, תרבות וכו') לכל דבר ועניין אשר מורכב אך ורק מדעותיהם של בני הנוער. כמו כן, האתר כבר סלל את דרכם של בני נוער רבים לעיתונים הגדולים של ישראל אשר התרשמו מיכולותיהם. אנחנו ב"נוער" מאמינים שלנוער בישראל יש הרבה מה להגיד ושאסור לשכוח שגם הם חלק עצום מהקהל בארץ. לכן, הכתבות באתר ברובן, חתרניות, נשכניות ומעוררות תהודה עצומה. אין פלא כי גולשים באתר מדי יום אלפים רבים של בני נוער אשר רואים באתר מעין בית, והופכים אותו לשמחתנו הרבה, להיות אתר הנוער הגדול והמורכב בארץ.

בנוסף לכל - מה שאולי מייחד את פורטל "נוער" יותר מכל, זו התרומה החברתית האדירה שלו. האתר נמצא בבעלותה של עמותת "אוורסט" (עמותה לקידום נוער), ועיקר הכנסותיו הולכות לנוער בסיכון. לכן, פרט לנוער שנהנה מאתר תוכן רציני ומושקע, כך גם נהנים העסקים המפרסמים באתר, אשר זוכים בחשיפה עצומה במחיר אטרקטיבי במיוחד המשתלם לכל כיס, ובנוסף גם תורמים לנוער בסיכון.

על עמותת אוורסט


פורטל "נוער" הוא יוזמה של עמותת אוורסט, עמותה לקידום נוער שקיימת מאז 1999.
העמותה משמשת כחממה לפיתוח יזמות עסקית לנוער, והיא פועלת בשיתוף היחידה לקידום נוער בראשותה של ענת ניר. בעמותה פועלים בני נוער שנשרו ממסגרות לימודיות פורמליות והם משלבים התנסות בעולם העסקים עם השלמת לימודים לבגרות בהיל"ה (היל"ה - השכלת יסוד ולימודי השלמה לנוער).
כל רווחי העמותה מהפעילות העיסקית הינם חלק מ"השקעה החברתית" של העמותה מתוך תפיסה כוללת של פעילות למען נוער בסיכון ולטובת הקהילה.

http://www.no-R.co.il

אודות הכותב:
נוער
פורטל לנוער

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il