מאמרים - מפת דרכים למתקשות להגיע לאורגזמה הדפסה מאתר מאמרים

מפת דרכים למתקשות להגיע לאורגזמה

נכתב על ידי דלית-יעל אייזן

[ הדפסת המאמר ]

במידה ואת מתקשה להגיע לאורגזמה, או שמעולם לא הגעת לכזאת, יש כמה אלמנטים שכדאי להסתכל עליהם בהקשר של אורגזמה נשית.

את מוזמנת לקרוא ולהתבונן על עצמך ואם תרצי, אז גם לשתף במה שמצאת כדי להמשיך ולהיעזר:

דעי את עצמך וגעי בעצמך
האם את באמת מכירה את עצמך ואת האופן שבו את מתגרה, מגיעה לסיפוק, האם את יודעת בדיוק מה עושה לך טוב? ההכרות הזאת חשובה בעיקר עבור עצמך, אבל גם כדי לאפשר לפרטנר שלך להוביל אותך רחוק, עד הסוף. עשייה שמאד עוזרת לכך היא אוננות, בכל מיני צורות. כדאי לנסות ולהצליח קודם כל לענג את עצמנו.

הכרות עם הגוף
הכירי את המקומות, את צורת המגע, את התזמון, את התנוחות, את הרגישויות המיוחדות של גופך. את ההעדפות שלך. את הדברים שאת לא אוהבת. הכירי ונסי ללמוד אותו עוד ועוד, עם כל התנסות.

קבלה של הגוף
האם את מקבלת את הגוף שלך כפי שהוא. אולי יש פחד או בושה שלא מאפשרים שחרור והליכה עד הסוף. געי בו באהבה, הרגיעי ואפשרי לו להרגיש שאת מבקשת את טובתו. לכי בקצב שמתאים לך מבחינת האור בסביבה והחשיפה שלך.

קבלת מידע
מפתיע, אבל לפעמים כל מה שחסר הוא מידע פשוט למדי על איך לגעת ומה לפני מה, שיכול לשנות הכול. כלומר, זו יכולה להיות פשוט הטכניקה. את מוזמנת לשאול עוד ולקרוא עוד בנושא, עד שתקבלי את כל המידע שאת רוצה.

ודאי שאת נינוחה
שאת רוצה, שמתחשק לך, שאת מוכנה. שעדיין מתחשק לך, גם תוך כדי. אולי את מרגישה אשמה על ההנאה שלך. אולי לחץ להראות שגומרת כבר. פחד להיראות בעייתית שיוצר אפילו לחץ נוסף. אולי פחד לאבד שליטה. נשמי עמוק ואפשרי לעצמך להרפות ולשחרר את הפחדים. קחי את הזמן שלך.

אווירה, זמן, מיקום ופרטנר מתאים
כשאת בסיטואציה שהיא מינית, ודאי שאת מרגישה לגמרי בנוח, עם פרטנר שאת סומכת עליו ושנמצא איתך באמת. האם המקום מתאים לך ומרגיש טוב. או האם את לחוצה, ממהרת, מוטרדת. האם התנאים אופטימאליים ואת באמת פנויה מעניינים אחרים.

תקשורת עם הפרטנר
כנות, פתיחות, נכונות להתנסות ולהדריך. אמון ושיתוף. רצון לעשות טוב זה לזו. איכות של התקשורת ביניכם. בטחון. דברים בסיסיים. הרשי לעצמך להזמין אותו אל המסע איתך.

הרפתקנות
עשיות שונות ולא רגילות, פשוט להתנסות. להעז. מה שעושה לך להתרגש ולהיכנס להרפתקאה, בקצב שלך.

אמון
מרכיב חשוב בכל ניסיון שלנו להשתפר. האם את נותנת אמון שבאמת תוכלי להגיע לאורגזמה. מציעה לתת אמון, שלא משנה מה היה הניסיון שלך עד היום, הכל פתוח.

בהצלחה...

אודות הכותב:
דלית-יעל אייזן
מטפלת ועוסקת בריפוי ושינוי

מזמינה אותך למפגש אישי
http://www.artofliving.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il