מאמרים - התקנת בריכות שחיה הדפסה מאתר מאמרים

התקנת בריכות שחיה

נכתב על ידי הידרה ציוד בריכות שחיה

[ הדפסת המאמר ]

בישראל הולך ועולה מספר בריכות השחייה הפרטיות בשנים האחרונות, בקצב הולך וגובר. בריכות שחיה פרטיות אינן עוד פינוק לעשירים בלבד וכל אחד יכול ליהנות היום מעלייה ברמת איכות החיים ומשדרוג תרבות הפנאי שלו.

מי שאינו בעל גינה פרטית או אינו רוצה לגרוע משטח הגינה, ישמח לדעת שניתן כיום להתקין בריכות שחיה בתוך הבית. בריכת שחיה בתוך הבית מקנה יתרון גדול לחובבי שחיה, הרוצים ליהנות מהבריכה בכל ימות השנה. את הבריכה ניתן לבנות במרתף או בגג ולנועזים מביניכם אפילו בסלון. העלות של בניית בריכות שחיה בבית נמוכה יחסית, דבר הגורם לאנשים רבים להתקין בריכות בבתיהם, המשמשות לשחייה ולדקורציה.

הקמה של בריכות שחיה על גג הבית היא דרך טובה לניצול השטח ולשדרוג הגג שלכם. למרות זאת, השיטה פחות מקובלת בבתים פרטיים ונפוצה יותר בדירות פנטהאוז. חשוב מאוד לבדוק שהגג יכול לשאת את משקל המים הגבוה (משקל המים הוא טון וחצי למטר מרובע). בנוסף, חשוב מאוד להתייעץ עם מהנדס או איש מקצוע, בגלל החשש מדליפות העלולות להזיק ליסודות הבית.

בנית בריכה בתוך הבית מצריכה אוורור מתאים, בכדי למנוע קילוף צבע מהקירות ורטיבות בקיר. ניתן להתקין בריכות שחיה בקומת המרתף או בחדר כלשהו בבית אך מומלץ להתקינן במרחב פתוח ככל האפשר. מומלץ להתייעץ עם בני הבית בנוגע למיקום הבריכה ורצוי להרחיקן מחדרי שינה. הרוצים ליעל את שטח הבית יכולים להוסיף גשרים מעל הבריכה, למעבר נוח יותר.

לבעלי גינה פרטית כדאי לשקול בריכת שחייה בחצר הבית. בניית בריכות שחיה בגינות וחצרות מצריכה יישור של מפלס הקרקע, בכדי שיתאים לבריכת השחייה. מומלץ למקם בריכות שחיה באזור בו תהיה שמש ישירה מספר מועט של שעות ביום. חשוב מאוד להצטייד בכיסוי בריכה כדי למנוע לכלוך של המים, ובתאורה חיצונית מתאימה למניעת תקלות בטחותיות. התקנת בריכות שחיה בגינות פרטיות היא פשוטה יחסית אך היא דורשת אחזקה וטיפול שוטף של המים בבריכה, הטיפול אמנם יומיומי אבל קצר ופשוט. הזנחת בריכות שחייה, לעומת זאת, יכולה לגרום לבקטריות וחיידקים במים, העלולים לגרום לתופעות לוואי לא נעימות, בייחוד לילדים. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע בנוגע לפילטרים, מטהרי מים וכדורי כלור על מנת לשמור על מים נקיים וצלולים ללא חומרים מזיקים.

חשוב- בריכות שחיה פרטיות בחצר יש לגדר בכדי למנוע גישת ילדים קטנים ללא השגחת מבוגר.

אודות הכותב:
הידרה
כל הציוד הדרוש לבריכת השחייה: מסננים,רובוטים,כימיקלים ועוד, ממיטב החברות והיצרנים בחו"ל.
לרכישה דרך אתר אינטרנט
http://www.hydrashop.co.il
לאתר החברה
http://www.hydra.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il