מאמרים - בריכות שחיה עיליות- בתוך הבית? הדפסה מאתר מאמרים

בריכות שחיה עיליות- בתוך הבית?

נכתב על ידי הידרה ציוד בריכות שחיה

[ הדפסת המאמר ]

בשנים האחרונות חלה עלייה בהקמת בריכות שחיה פרטיות. מדי שנה נבנות בארץ מאות בריכות פרטיות והמספרים ממשיכים לעלות. העלייה במספר הבריכות נגרמת כתוצאה מהעלייה ברמת חיים בשנים האחרונות ואנשים רבים כיום מעיזים להגשים לעצמם את הפנטזיה של "בית החלומות".

בריכות שחיה מבטון נחשבות ליוקרתיות יותר ומחירן נע מ-50 אלף שקל ומעלה. בריכות מבטון דורשות קבלן המתמחה בבניית בריכות שחיה פרטיות והיתר בניה מיוחד מהעירייה. גודלן המרבי של בריכות אלו הוא 10 מ"ר. הבריכות העיליות הן זולות יותר, פשוטות הרבה יותר ומהירות להתקנה. יתרונן הגדול של בריכות אלו הוא במהירות ההתקנה - תוך מספר שעות ניתן להקים את הבריכה בכל איזור שתרצו בבית. בקניית בריכות שחיה עיליות אין צורך בקבלת אישור מהרשויות המקומיות, מכיוון שהן ניתנות להעברה בקלות ובמהירות. הבריכות נמכרות בשני סוגים - בריכות שחיה מתנפחות, הכוללות את הקונסטרוקציה המתאימה או בריכות שאינן מגיעות עם הציוד המתאים. למעוניינים בבריכה ללא ציוד, חובה לקנות פילטר ומשאבה. בנוסף, מומלץ לקנות תאורה מתאימה וכיסוי בריכה.

בריכות שחיה עיליות נמכרות במגוון צורות שונות - עגולות, מלבניות, צורת קערה וכו'. עלותן של הבריכות מתחילה ב-20 אלף ש"ח. הבריכות עשויות בדרך כלל מסיליקון והיצרן מספק, בדרך כלל, אחריות של שנה על שכבת הסיליקון.
בריכות שחיה ניתן להקים בכל מקום בבית - בגג, בגינה ואפילו בסלון. במידה והבריכה ממוקמת בתוך הבית, יש לדאוג לציוד אוורור מתאים לבריכה. בריכה בתוך הבית מאפשרת לכם להנות במשך כל ימות השנה, מבלי להתחשב במזג האוויר.

חברות רבות בתחום מציעות מגוון ציוד לבריכות פרטיות, החל ממשאבות ופילטרים ועד אריחים, סולמות ופסיפסים.

לכל בריכות השחיה חובה להתקין מיתקן סינון לניקוי המים ומיתקן הכלרה למניעת חידקים במים. הציוד חייב להיות מותאם לגודל הבריכה וההכלרה בכמות הנכונה.

לבדיקת טיב מי בריכת השחיה יש להצטיד במערכת בדיקת כלור וחומציות המים.הכלור מסופק בטבליות הנמסות בכלורינטור מתאים המאפשר קביעת מינון לפי הצורך- מינון של 1.5 עד 3 PRM חשוב ביותר. במינון נמוך יותר מתפתחים חיידקים ,במינון גבוה יותר יפגע גם במתרחצים( ריח כלור,עיניים אדומות ועוד).

ניתן גם לרכוש מכשיר הכלרה במלח: במקרה זה יש להמליח את מי הבריכה בריכוז של 1%- 0.5 והמכשיר מבצע אלקטרוליזה ומייצר גז כלור מהמלח שבמים. גם כאן חובה לבצע בדיקות למי בריכת השחיה ע"י מערכת בדיקה. בריכות שחיה החשופות לשמש-דורשות כמות גדולה יותר של כלור.

אודות הכותב:
הידרה
כל הציוד הדרוש לבריכת השחייה: מסננים,רובוטים,כימיקלים ועוד, ממיטב החברות והיצרנים בחו"ל.
לרכישה דרך אתר אינטרנט
http://www.hydrashop.co.il
לאתר החברה
http://www.hydra.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il