מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

סימנטק ישראל שומרת על המסורת. החברה קיימה את המפגש הרביעי של מועדון Symforce - מועדון החברים לשותפיה העסקיים, שנועד לחיזוק הקשר ומתן עדכונים טכנולוגיים, הדרכות והכשרות.

גם הפעם נפגשו השותפים במקום הקבוע, מרכזון האירועים פיצ'ר בהרצליה, שם הם שמעו את הרצאתו של שחר גייגר-מאור מ- STKI על חיבור תחום אבטחת המידע ו- IT ירוק, ואיך כל זה מתקשר לאסטרטגיית ROY (Return On Yesterday) של סימנטק החוסכת לארגון כסף בניהול ה- IT.
פבלו הורנשטיין, המנהל הטכני של סימנטק, הציג את הכלים שסימנטק מעמידה לרשות השותפים לצורך ביצוע עבודתם נאמנה ושיפור תוצאותיהם העסקיות עם פתרונות סימנטק - הדרכות, תמיכה טכנית, הסמכות ועוד.

החלק החגיגי של הערב כלל הענקת תארים והסמכות. תואר שותף זהב הוענק במסגרת המפגש לשלוש חברות: נטקום, Real Networks ובינת, וזאת על סמך הישגיהן במכירת מוצרי ופתרונות סימנטק. בנוסף, שלוש חברות קיבלו הסמכת TSPP, המקנה להן מעמד של נותנות שירות בקו ראשון לשירותי טכנולוגיית זמינות גבוהה של סימנטק: מלם-תים, גלאסהאוס ואמת מחשוב.

מכיוון שמועדון Symforce משלב עסקים עם הנאה ותובנות, הוזמן ד"ר עודד קרבצ'יק, מנכ"ל חברת 'תוכנית להצלחה', מאמן אישי וראש המסלול ללימודי Coaching באוניברסיטת בר-אילן, להעביר הרצאה שכותרתה: "המסע בעקבות ה'את זה'", בה לימד את הנוכחים כיצד אפשר לשפר ביצועים בכל תחומי החיים, ובמלים אחרות - איך אדם יכול לגרום לכך שיגידו עליו "יש לו את זה!".

לאחר ההרצאה נערכה הגרלה בה זכו מנחם כביר מחברת דאטהסייף ואחיטל רצון מחברת CMS בחופשה זוגית במלון בארץ. המפגש המוצלח נחתם, כמיטב המסורת, ב- Happy Hour על הבר עם אוכל טוב ובירה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il