מאמרים - תקוות שווא היא החלום הכוזב שבני הזוג שלכם ישתנו ויהפכו להיות משהו שהם לא הדפסה מאתר מאמרים

תקוות שווא היא החלום הכוזב שבני הזוג שלכם ישתנו ויהפכו להיות משהו שהם לא

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]תקוות שווא היא החלום הכוזב שבני הזוג שלכם ישתנו ויהפכו להיות משהו שהם לא / מאת יואב ברנזוןמהי תקוות שווא?

תקוות שווא היא תקווה אשלייתית וחסרת כל בסיס האומרת שבן זוג מסוגל להשתנות ולהפוך למשהו אחר שאינו בטבע שלו ורחוק ממה שהוא כרגע.

לדוגמה, תקוות שווא היא התקווה שבן זוג עירוני במהותו יהפוך לחובב טבע מושבע שירצה לחיות במקום מרוחק, טבעי ובודד.

אנשים אינם מסוגלים לשנות את המהות שלהם
אנשים אינם מסוגלים להפוך את עצמם ולשנות את המהות שלהם - כי זה מה שהם, ולא בגלל שהם אינם מתאמצים מספיק או אוהבים מספיק את בני הזוג שלהם.

כל אדם נולד בצורה מסויימת שהיא טבעית לו. הוא יכול לעדן ולעצב בצורה מסויימת את הנטיות וההרגלים שלו - אך הוא אינו מסוגל לשנות אותם לחלוטין.


אהבה אמיתית היא קבלת האחר - כבוד הוא השלמה עם האחר

אהבה אמיתית לבן זוג נובעת מקבלה מלאה שלו. כאשר אין לכם שום רצון לשנותאת בן הזוג שלכם סימן שאתם אוהבים אותו בצורה מלאה, ללא ביקורת, שיפוט, חוסר סיפוק או דחף להפוך אותו למשהו אחר. כאשר אתם מרגישים שאתם חייבים לשנות את בני הזוג שלכם - אינכם אוהבים אותם אלא אתם פשוט רוצים להתאים אותם אל עצמכם.

במצב דברים כזה, יש לכם 2 אפשרויות: אחת, להיפרד מהם. שניים, לכבד אותם ולאפשר להם להמשיך להיות מי שהם. ברגע שאת משלימים עם בני הזוג שלכם ומאפשרים להם לחיות את חייהם לצידכם אתם חיים איתם בכבוד, בשקט ובהרמוניה ולא במאבקים ובווכחנות אינסופית.


וטיפ לסיום: תקוות שווא נגמרת במפח נפש. זכרו, שינוי אנשים אינו קשור במידת האהבה או הרצון, אלא במהות הטבעית של בני הזוג שלכם. בסופו של דבר, אף אחד אינו מסוגל להיות אלא מה שהוא.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il