מאמרים - דיכאון הוא החמצן של הסרטן הדפסה מאתר מאמרים

דיכאון הוא החמצן של הסרטן

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]דיכאון הוא החמצן של הסרטן / מאת יואב ברנזוןסרטן

סרטן היא מחלה שמקורותיה הם בין היתר נפשיים. המחלה אינה נובעת מקיומו של גורם חיצוני כמו חיידק התוקף את הגוף מבחוץ אלא מקור המחלה הוא פנימי ונובע מהנםפש עצמה.

סרטן בסופו של דבר מביא למוות, ולכן מחלת הסרטן הוא סוג של התאבדות הדרגתית או המתה עצמית שאינה טבעית אלא מתוכננת על ידי הנפש ומביאה בסופו של דבר להרס עצמי מלא ולחידלון.


דיכאון
דיכאון היא גישה נפשית ורוחנית בעלת אפיונים שליליים והרסניים. הדיכאון, בדומה לסרטן, הוא מנגנון הרס פנימי שאינו נובע ממקורות חיצוניים אלא ממקורות פנימיים.

אדם דיכאוני מייצר גישה שלילית לחיים ולעצמו. אדם דכאוני הוא אדם בעל מוטיבציית חיים נמוכה, מוכנות חלשה להתאמץ, חוסן עצמי ירוד וחוסר רצון חזק ושלם לאהוב את עצמו, להעריך את החיים ולדחוף אותם קדימה בחוזקה.
מה מזין את הסרטן?


סרטן כמחלה פיזית מוזן על ידי גישה נפשית מסויימת, כי הסרטן אינו גדל ומתפתח בעצמו. הדיכאון הוא אחד ממקורות החמצן המזינים את הסרטן ומעצימים אותו.

הסרטן והדיכאון פועלים למען מטרה משותפת אחת והיא הרס החיים הבריאים והטובים. מכאן, שהדיכאון הוא בן הברית הטבעי של הסרטן יחד עם מקורות נוספים, כמו כאב של שנים, סבל מתמשך, טינה יוקדת שהופכת עם השנים למשקעים של טינה שאינם מעובדים, כעס כרוני שאינו בא לידי ביטוי, חוסר נחת, חוסר מימוש עצמי ומיצוי עצמי והפחד להקשיב לעצמך.כיצד מסירים את הסרטן?

סרטן היא מחלה שדורשת הסרת טינה. המילה "סר-טן" נובעת למעשה מהשורש "הסר-טינה". אנשים שאינם מודעים או שאינם יודעים כיצד להסיר טינה הם אנשים בעלי סיכון גבוה לחלות במחלת הסרטן.

מי שיודע לא לצבור כעסים, לא לצבור טינה, להתרחק מדיכאון, לבנות את חייו, להתאמץ ולהגיע להישגים - הוא אדם בעל מנגנון טבעי של הסרה וניקוי של טינה מצטברת. אנשים כאלה מחוסנים מסרטן לעומת אנשים שמנגנון הסרת הטינה שלהם הוא חלש או פגום והם צוברים דיכאון, כעסים וטינה ומזינים באופן לא מודע את ניצני הסרטן בגופם.וטיפ לסיום: מי שלא מנקה את הבית שלו חי בזוהמה. מי שלא יודע לנקות את נפשו מיצר ההרס העצמי צובר בגופו את ניצני הסרטן.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il