מאמרים - מוצרי קוסמטיקה הדפסה מאתר מאמרים

מוצרי קוסמטיקה

נכתב על ידי איתן לויטה

[ הדפסת המאמר ]

מוצרי קוסמטיקה


כל מוצרי קוסמטיקה כיום של חברות שמכבדות את עצמן נמצאות עומדות בתקנים מחמירים של אמינות ואיכות. קוסמטיקה הם מוצרים שמפארים את ארון הבגדים של האישה או את ארון האמבטיה שלה. אצל כל אישה תמצא על השידה מוצרי קוסמטיקה שונים החל ממסקרה, אודם, שיפתון, איפור עיניים, פודרה, לקים בצבעים שונים וכן פצירה על כל מקרה. כיום חברות הקוסמטיקה מוכרות בקופסאות קטנות מין מזוודת מוצרי קוסמטיקה, זה כבר נהפך לטריינד שיווקי עד שציבורהנשים מחליט ללכת על מוצר אחר.


הצערת העור והפיכת עורך לצעיר ב- 10 שנים אלו הבטחות של חברות שמוכרות מוצרי קוסמטיקה, נשים רבות קונות את הרעיונות הללו ארוזות במשחות. התעשייה של מוצרי קוסמטיקה היא תעשייה ענקית עם חברות רבות שפזורות בשוק. כל מפעל קוסמטי כיום שמחשיב את עצמו מחזיק ברשותו מעבדת מחקר בתחום הקוסמטיקה ומפרסם את הישגיהם של המדענים שעובדים ברשותו בכל רגע נתון, כל מוצר חדש שמופק במעבדה זוכה לפרסום תקשורתי רב.


מוצרי קוסמטיקה הפכו כיום אצל האישה למוצרים חיוניים כמעט כמו לחם וחלב. מוצרי קוסמטיקה חיוניים ובסיסיים לכל אישה. כל אישה עושה שימוש בסקאלה של מוצרי קוסמטיקה במצבים שונים למשל אירועים משפחתיים או אירועים שונים כמו יצאה לבילוי, או יציאה לעבודה, או יציאה לנופש, כל סוג זוכה לסדרת מוצרי האיפור שלו. גם עונות השנה הם סיבה למסיבה ולכל עונה יש את מוצרי האיפור שלה. מוצרי קוסמטיקה כמו כל מוצר מתאימים לאחד או לאחת ואילו לשני או לשנייה הם לא מתאימים. הכל תלוי כמובן בסוג העור יבש או רגיל, שחום או בהיר. לכל סוג עור יש את מוצרי הקוסמטיקה השונים המיוחדים שלו. כל אחד או אחת לפי טעמו או טעמה.


גברים רבים כיום בעידן המודרני עושים שימוש במוצרי קוסמטיקה שונים. קיים ענף שלם של מוצרי קוסמטיקה לגברים. מוצרי קוסמטיקה לגברים מתחילים משמפו, או סבונים וכן אפטר שייפים או בשמים. יש גם סכיני גילוח וכן מי קולון לפיזור על העור לאחר הגילוח, משחות להרגעת העור לאחר גילוח, משחות להגנת העור מפני השמש, קרמים להגנה משיזוף העור בשמש, קרמים להלבנת העור וכן קרמים נגד מחלות עור. כיום בעידן המודרני זה איננו מחזה שכיח לראות את הגבר מורח מסכה על פניו על מנת לנקות את העור מהשחורים כפי שהם מכונים, הנקודות השחורות על הפנים, וכן מורח משחה להרגעת העור לאחר הגילוח או עושה שימוש בקצף ג''לי בעל ערך קוסמטי רב. מוצרי קוסמטיקה הם מחויבי המציאות כיום ואין מי שלא מבין את זה או מפקפק בכך.


יש לציין כי מוצרי קוסמטיקה הם בעלי ערך רפואי רב וגם מעניקים תחושה טובה, יש להם בעיקר ערך רפואי מניעתי. למשל יציאה לשמש ללא קרם הגנה בין אם מדובר באישה או בגבר איננה מומלצת על ידי הרופאים. מריחת קרם להגנה מהשמש היא בעלת ערך רפואי ומונעת מחלות רבות כמו סרטן למשל.

אודות הכותב:
מוצרי קוסמטיקה
קוסמטיקה
מוצרי קוסמטיקה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il