מאמרים - טונרים מדפסות ושאר ירקות הדפסה מאתר מאמרים

טונרים מדפסות ושאר ירקות

נכתב על ידי דני אלבז

[ הדפסת המאמר ]

אל תתפשרו על איכות מדפסות דיו או טונרים. וודאי לא ברגעים בהם תצטרך להציג חומר ללקוחותיך ואפילו לעצמך. גם אתה צריך ליהנות מהדיו.
המשרד יפה, הכל מאורגן נהדר, אבל מה עם הדבר הראשון שהם רואים שלקוחותיך רואים אצלך - הדפים, המסמכים, הלוא הם מעידים עליך. אם כך, מוטב שתשקיע גם בהם מעט. ובאמת - בדיו פלוס תצטרך להשקיע מעט. ולקבל יותר.
ועכשיו למדפסת המנצחת של ברדר:
MFC-7320 של Brother היא מדפסת לייזר משולבת, הכוללת מכונת צילום, פקס, סורק צבע ומדפסת (בשחור בלבד) במכשיר אחד. זהו מכשיר קטן יחסית, שמיועד למשרד ביתי ועסקים קטנים. MFC-7320 מעוצבת בפשטות סולידית ובצבע אפור בהיר, וכוללת פאנל מקשים קדמי עם מסך דיגיטלי ומזין מסמכים אוטומטי.

איכות ההדפסה
בהדפסת טקסט, MFC-7320 מדפסת ברדר עושה עבודה מצוינת. הטקסט יוצא שחור מאוד, חד ומדויק ללא סטיות או מריחות, וגם בגודל גופן קטן במיוחד נשמרת הפרדה בין האותיות ובחללים שבתוכן, וחדות גבוהה שמותירה את הטקסט קריא להפליא.
מהירות ההדפסה
מדפסת ברדר מבטיחות מהירות הדפסה של עד 18 עמודים לדקה, ושהעמוד הראשון מודפס תוך פחות מ-10 שניות.
נוחות השימוש
MFC-7320 היא מדפסת ברדר משולבת קטנה יחסית ביחס למכשירים מסוגה, ותופסת שטח קטן על שולחן העבודה. היא כמעט ריבועית במידותיה, כמעט ללא חלקים בולטים, והיא מגיעה מורכבת ישירות מהקופסא, מבלי שתצטרכו לטרוח ולהרכיבה (למעט הזנת הטונר והדפים).מגש הדפים העיקרי נמצא במגרה בחלק התחתון של המכשיר, שמסוגלת להכיל 250 דפי A4.
עמידות
כמו רוב מדפסות ברדר שפגשנו, גם MFC-7320 בנויה רובה ככולה מפלסטיק, אבל איכות הבנייה שלה נראתה לנו סולידית וטובה. החלקים המתרוממים או נשלפים בנויים כיאות מפלסטיק קשיח ועבה ולא נראים רופפים, וגם הצירים שלהם ברוב המקומות עושים רושם של טיפוסים קשוחים.

אודות הכותב:
טונרים ומדפסות

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il