מאמרים - מהי תוכנית השותפים הטובה ביותר כיום? הדפסה מאתר מאמרים

מהי תוכנית השותפים הטובה ביותר כיום?

נכתב על ידי שלי גריימס

[ הדפסת המאמר ]

מהי תוכנית השותפים הטובה ביותר כיום? דרך נוספת לנסח זאת תהיה מהי תוכנית השותפים הטובה ביותר בעבורכם להצטרף?

בהתבסס על אחוז הכשלון הגבוה בשיווק תוכניות שותפים, זה גורם לכם לחשוב עד כמה חשובה תוכנית השותפים עצמה. בדר"כ חוסר ההצלחה הוא יותר באשמת האפיליאט מאשר באשמת תוכנית השותפים.

אפיליאטים צריכים לקבל אחריות על הצלחתם ולהבין מספר עקרונות בסיסיים.
מוצרי מידע נמכרים היטב ותוכנית השותפים הטובה ביותר להצטרף תהיה ClickBank.com. הם מציעים אלפי מוצרי מידע דיגיטלים מהם אתם יכולים לבחור למכור עם קוד משתמש אחד ייחודי משלכם.

מוצרי מידע נמכרים עם עמלה גבוהה מאד וזאת מכיוון שהם מוצרים זולים "לייצור". ברגע שהם כבר קיימים אין עוד הוצאות נוספות, ולכן אין זה נדיר לראות עמלות גבוהות כמו 75%.

ייתרון נוסף למוצרי מידע הוא שהם מאפשרים לכם גישה מיידית. משמעות הדבר היא שאתם יכולים לכמור אותם בכל מקום בעולם והלקוחות שלכם יכולים לקרוא אותם תוך דקות לאחר התשלום.

אין צורך ללשוח את המוצר והגישה המהירה שלו מאפשרת לענות על המענה של "הרעב" של הלקוח למוצר באותו הרגע. ClickBank עוקבים אחר כל העסקאות ומוודאים שתקבלו את התשלום שלכם מבלי לדואג לאריזה ושליחה של מוצרים.

גילינו גם שהמון איבוקס (e-books) של ClickBank מכילים קד"מים. הכותבים החכמים באמת יודעים שכדי שאפיליאטים יקדמו את המוצרים שלהם הם לא צריכים רק לשלם ביד נדיבה, הם צריכים גם לספק אמצעי פרסום ברמה גבוהה.

כפי שאתם רואים, ניתן לטעון שקליקבנק היא תוכנית השותפים הטובה בעולם. זו צריכה להיות התחנה הראשונה לאפיליאטים מתחילים, אם הם רוצים לקדם מוצרי מידע ברשת. יש לכם אלפי אפיליאטים שמקבלים צ'ק מהם מדי חודש.

אודות הכותב:
בואו ללמוד ולקבל בחינם את כל הכלים להם אתם זקוקים בשביל להתחיל לקדם תוכניות שותפים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il