מאמרים - במי תבחרי - בגבר דעתן וחזק או בגבר מרצה וחלש? הדפסה מאתר מאמרים

במי תבחרי - בגבר דעתן וחזק או בגבר מרצה וחלש?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]במי תבחרי - בגבר דעתן וחזק או בגבר מרצה וחלש? / מאת יואב ברנזוןגבר דעתן

גבר דעתן הוא גבר בעל דעות, גבר שיודע מה הוא רוצה, שעומד על עקרונותיו, שמאמין בדברים, שמוכן להילחם ולהקריב עבור אורח החשיבה שלו.

גבר דעתן נתפס כגברי וכמרשים יותר. הוא בוטח בעצמו, יודע להוביל אישה, משדר סוג של גבריות, כריזמה ועניין, הוא נוכח ומשפיע ולא רק פאסיבי וסביל.יתרונות וחסרונות

היתרון של גבר דעתן הוא העוצמה והגבריות שהוא מקרין. נשים נוטות להימשך יותר לגברים דעתניים כי הם נוטים להיות יותר מעניינים, מרתקים, מאתגרים , חזקים, מרשימים, שאפתניים ומצליחנים יותר.

החיסרון הבולט של גברים דעתניים הוא שהם סגורים על עצמם, הם קשים יותר להשפעה, נשים צריכות לבצע פשרות על הרצונות שלהן במחיצתם, הם עקשנים, קשים, דוגמטיים ולא פשוטים.גבר מרצה


גבר מרצה הוא גבר חסר דעה, גבר שמשנה את דעתו כל רגע, גבר שאינו בוטח בעצמו אלא גבר שמשאיר לאחרים לחשוב בעוד הוא לוקח לעצמו את תפקיד המרצה, נושא הכלים, המובל וההולך אחרי.

גבר מרצה נתפס כגבר מאוד לא מרשים ומאוד לא מושך. הוא מקרין חולשה, רפיסות, חוסר עמוד שדרה וחוסר יכולת להתמודד עם החיים, לעמוד על שלו או להילחם על משהו.יתרונות וחסרונות


היתרון הגדול של גבר מרצה הוא העובדה שהוא מאוד קל לאישה, ניתן בקלות להשפיע עליו, לעצב אותו, לגרום לו להסכים לכל רעיון, לגרום לו ללכת אחריי האישה ולמעשה להיות עושה דברה ולשרת אותה.

החיסרון הבולט של גבר מרצה הוא החולשה שלו. גבר מרצה הוא גבר חסר נוכחות וחסר דעה מגובשת, הוא רק רוצה לרצות אחרים, הוא אינו יודע מה הוא באמת רוצה ולמעשה הוא אינו תורם לקשר הזוגי מעצמו כי אין לו אישיות משל עצמו אלא הוא גרורה של האישה שלו.
וטיפ לסיום: גבר מרצה צריך אישה ביצ'ית. גבר דעתן זקוק לאישה מרצה, גמישה והוגנת שמסוגלת ללכת אחריו ולבוא לקראתו. אם בחרת בגבר דעתן - תתרגלי לעובדה שתצטרכי לעשות הרבה פשרות בחיים שלך כי הגבר שלך יעמוד על עקרונותיו ולא תמיד יסכים איתך ועם הרצונות שלך. לעומת זאת, אם בחרת בגבר מרצה - תתרגלי לעובדה שיהיה לך משעמם בחיים אבל מאוד נוח, ושתמיד תמיד את תהיי הצודקת ובעלת המילה האחרונה בבית.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il