מאמרים - מהי אהבה חולנית ומהם המאפיינים שלה? הדפסה מאתר מאמרים

מהי אהבה חולנית ומהם המאפיינים שלה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהי אהבה חולנית ומהם המאפיינים שלה? / מאת יואב ברנזוןאהבה חולנית היא אהבה שקרית

אהבה חולנית היא אהבה שקרית ורעה המובילה תמיד לתוצאות שליליות. היא מובילה למתח, לעצבים, לתלות, לחולשה, לכעס, לשנאה, לקנאה, להתקפים, לזעם, לעצב, לדיכאון, לשקרים - לכל דבר רע ושלילי שניתן לחשוב עליו.

הבסיס של אהבה חולנית היא העובדה שאין שם אהבה באמת אלא זיוף. כשקשר זוגי אינו מבוסס על אהבה אמיתית הוא הופך לאהבה שקרית או לאהבה חולנית.


לכעוס, לקנא, להשפיל, לשחק, לשקר, להחליש ולנצל
אהבה חולנית היא יחס שלילי לבן הזוג שכביכול אוהבים אותו. כדי להחזיק קשר המבוסס על אהבה חולנית אתם נאלצים לכעוס, לקנא, להשפיל, לשחק משחקים, לשקר, להחליש את בני הזוג שלכם ולנצל אותם ביודעין, אחרת הקשר יתפרק מאליו.

אהבה חולנית היא לאחל לבני הזוג שלכם דברים רעים במקום לרצות בשבילם רק את הדברים הטובים. באהבה חולנית המרכיב של אהבה לא קיים ומה שנשאר הוא סוג של מחלה זוגית, של קנאה מטורפת, של תחרות הרסנית ושל יחס דואלי ומאוד תנודתי לבני הזוג.אהבה חולנית נובעת מחוסר אהבה


במקום של אהבה והתאמה אמיתית בין בני זוג יש רק דברים טובים. הדברים הרעים אינם קיימים או שהם נעלמים באותה המהירות שבה הם הופיעו.

במקום של אהבה חולנית אין אהבה אלא מחלה. והמחלה הולכת ומתפשטת עם הזמן והיא פוגעת בשני בני הזוג בצורה קשה ואנושה. שני בני הזוג נעשים חסרי מנוחה, הם בוגדים ומשקרים אחד לשני, הם פוגעים אחד בשני, הם מנצלים אחד את השני אבל הם עדיין נשארים ביחד כי הם תלויים אחד בשני וכי הם לא מצאו אהבה אמיתית, וזה בדיוק מה שהופך את הקשר לחולני.אהבה אמיתית היא אהבה חיובית, מרפאת, טבעית ותמיד - טובה


באהבה חולנית יש תמיד את אותם הסימפטומים: קנאה בצד השני, תחרות הרסנית מולו, חוסר אמון בו, תחושה רעה בקשר, העדר סיפוק ונחת מהקשר, סבל כרוני ומתמשך, תחושת זרות והעדר שקט ושלווה נפשיים.

לעומת זאת, באהבה אמיתית המבוססת על התאמה אמיתית בין שני בני הזוג יש אנרגיה ואווירה תמיד חיובית. אהבה אמיתית היא אהבה מרפאת, טבעית וטובה שבה בני הזוג באמת מפרגנים אחד לשני, סומכים אחד על השני, נותנים אמון אחד בשני ועושים טובים אחד לשני, הם מוציאים את הטוב ביותר אחד מהשני והם אינם חיים בכלל בתסכול או בחוסר אלא באושר, בהרמוניה ובשמחה.
וטיפ לסיום: אהבה חולנית מוציאה מכם את הגרוע מכל. אהבה אמיתית מוציאה מכם את הטוב ביותר.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il