מאמרים - בניית אתרים בחינם? אל תתפתו הדפסה מאתר מאמרים

בניית אתרים בחינם? אל תתפתו

נכתב על ידי שלומי ניסני

[ הדפסת המאמר ]

שוק האינטרנט המסחרי בישראל מוצף היום, יותר מתמיד, בעשרות ואם לא מאות חברות, המתחרות ביניהן על כספו של הלקוח. בעידן שכל בעל עסק, מקטן עד גדול, יודע כי בלי אתר אינטרנט למעשה אין לו זכות קיום, לא פלא שהרשת העברית פורחת. מה זה פורחת? מוצפת.
כחברה וותיקה לבניית אתרי סחר ותדמית, אין שמחים מאיתנו, לראות כיצד האינטרנט המסחרי בישראל משגשג. אך כחלק מהתעשייה, אנו חייבים להתריע מפני כאלו המציעים לכם שירות "בניית אתרים בחינם".   
 
אתם מכירים את המושג "אין מתנות חינם"?
 
כואב לנו לראות כיצד חברות אינטרנט וותיקות כחדשות, מורידות את ערך השירות, שמהווה את הבסיס לכל אתר אינטרנט - והוא בנייתו. כדי לבנות אתר צריך הרבה יותר מדומיין (כתובת האינטרנט), שטח אחסון ומערכת ניהול. אנו ב"פלוטו" רואים בבניית האתר מכלול שלם של אלמנטים שיווקיים ותדמיתיים. בניית אתר אינטרנט היא עבורנו פרוייקט שמושקעת בו מחשבה מתחילתו ועד סופו. התוצר המוגמר הוא אתר שיניב לך פירות ורווחים. 

 
חברות שמציעות לכם בניית אתרים בחינם, פשוט לא תספקנה לכם את אותו שירות. אתם תקבלו אתר בעל קונספט שבלוני שנראה בדיוק כמו אתרים אחרים, שגם הם קיבלו שירות של "בניית אתרים בחינם" - חסר מקוריות, דל בתוכן ופשוט רע. התוצאה של אתר כזה היא לא רק מבחינת נזק שיווקי, אלא גם תדמיתי.לקוחות פוטנציאליים פשוט יברחו ממנו, ותוך שניות ולחיצת כפתור אחת הם כבר יהיו אצל המתחרה שלך - אצלו ימצאו אתר יפה ומושקע.

 
אם הנך מעוניין באתר סחר או תדמית, שישים אותך בחזית, ימתג אותך ויניב עבורך רווחים, אתה חייב את השירות המקצועי ביותר מוזמן ליצור איתנו קשר. תוכל להעיף מבט בתיק העבודות שלנו שמכיל מספר לא מבוטל של לקוחות מרוצים, ולהבין למה שירות של חברה מנוסה כמו "פלוטו", הוא מתכון בטוח להצלחה של האתר.אודות הכותב:
פלוטו בע"מ, מתמחה בפיתוח, אפיון והקמת אתרי אינטרנט ויישומים שונים ברשת, ומשלבת קידמה וניסיון גם יחד
http://www.pluto-group.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il