מאמרים - מסיבת הפתעה רעיונות הדפסה מאתר מאמרים

מסיבת הפתעה רעיונות

נכתב על ידי רונלי קוברסקי

[ הדפסת המאמר ]

יום הולדת? הצעת נישואין או סתם בא לכם לעשות משהו יפה ורומנטי? איך תעשו למישהו שאתם אוהבים הפתעה טובה? באתר רעיונות הכנו לך רשמה קצרה של הפתעות מיוחדות לכל אירוע:

הפתעה לחו"ל
קנו כרטיסי טיסה לסוף שבוע בחו"ל, ספרד, ברצלונה, יוון או יעד קרוב אחר, הכינו תיק לבן/ ת הזוג וכמובן בדקו שהדרכון תקף. צאו "לארוחת צהריים" או ערב, שאתם עוברים ליד שדה התעופה תגידו שאתם רוצים לעצור רגע להוציא כסף, תוציאו את התיק וקדימה למטוס!

הפתעה ליום פינוק
התקשרו לאחל בוקר טוב לבן/ת הזוג שהם מגיעים לעבודה, לאחר כמה דקות התקשרו שוב והמתינו למטה עם זר פרחים גדול ומשם ישר ליום כיף בבית מלון יוקרתי, תוכלו לאכול ארוחת בוקר טובה, לעשות טיפולי ספא ולסיים את הערב בארוחה רומנטית.

הפתעה בגדול
בדרך למקום העבודה שלו או שלה, הכינו שלט ענק על גבי בד, רשמו את המשפט שאתם רוצים "אוהב/ת אותך" "יום הולדת שמח" או כל מה שמתאים לאירוע. דמיינו את ההפתעה כאשר לפתע בן/ת הזוג יראו את השלט הענק.

הפתעה בדרך הישנה
להזמין את כל בני המשפחה והחברים, להכין מקום מראש- בית או מועדון/ מסעדה ולהביא אותו/ה לשם בהפתעה מוחלטת, ההמשך ידוע... כולם צועקים הפתעה!

הפתעה טעימה
ללכת לארוחת ערב רומנטית ושתגיעו, הצד השני יופתע לגלות שכל המסעדה סגורה רק לכם, פסנתר או נגן כינור ינעים את זמנכם ומלצר אישי ישרת אתכם בכל הארוחה.

בהצלחה והמון מזל טוב!

אודות הכותב:
רונלי קוברסקי מנהלת פורטל גן או אולם המציע מבצעים ל:
אולם אירועים

רעיונות לחתונה

ברכות לחתונה

http://www.wllw.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il