מאמרים - מדריך הגנרטורים הדפסה מאתר מאמרים

מדריך הגנרטורים

נכתב על ידי עדן גוריון

[ הדפסת המאמר ]

. עוצמת הגנרטור נמדדת ב KVA (קילו וולט אמפר) עמת מידה המייצגת קילו וולט אמפר.

2. בחתונה סטנדרטית גודל (הספק) הגנרטור ינוע בין 40 - 200 KVA, במופע רוק בין 180-400 KVA. בכדי לדעת איזה גנרטור להזמין יש להתייעץ עם אנשי מקצוע.

3. חירום, רצוי להזמין גם גנרטור חירום בכדי להבטיח ב 100% זרימת חשמל. העלות נמוכה מעלות גנרטור בעבודה.

4. מפעיל, רצוי לדאוג למפעיל מקצועי של הגנרטור בזמן האירוע בכדי להבטיח תגובה לכל מקרה. בנוסף המפעיל עוקב אחרי מצב הדלק. בגנרטורים סטנדרטים המיכל מספיק 10-12 שעות עבודה בעומס.

5. תנאי שטח, באירועי שטח יש להתייחס לתנאי התמרון, ולהזמין גנרטורים המובלים ע"י רכבים עם יכולת עבירות (4X4). יש להכין נקודת גנרטור עם משטח מאוזן ככל הניתן,בגלל שזהו תנאי לעבודה תקינה.

6. השתקת גנרטור, רמת השתקת גנרטור נמדדת במידות DBA, משבעה מטרים, רמת השתקה חשובה לפי סוג האירוע לדוגמא צילום סרטים וקונצרט קלסי דורשים רמת השתקה מקסימאלית שנעה בין 68-45 DBA ל-7 מ'. באירוע סטנדרטי רצוי שההשתקה תהיה סביבות ה- 70 DBA, ושיהיה קבל חשמל מספיק ארוך בכדי להקטין הפרעות.

7. גנרטורים קטנים, (פקפק)חד פאזי, מתאימים בעיקר לפיקניקים או להפעלת מערכת הגברה ביתית ומס' מנורות, צריך לדעת שלרוב אלו אינם מושתקים, ואינם מסוגלים לעבוד שעות רצופות רבות. בזמן רכישת גנרטור מסוג זה יש להקפיד לברר על איכות הגנרטור והיכן יוצר ומה רמת האחריות, ניתן פעמים רבות לקנות מוצר זול שלא ישרוד.

8. מחירים,הבדלי המחירים בין החברות יכולים להיות משמעותיים, ולכן יש לבדוק מה הן כוללות, לדוגמא בהשכרה, האם המחיר כולל: סולר(לכמה שעות), המפעיל(ממתי), ציוד החשמל (לפי הדרישה), הובלה (הלוך וחזור) ומה המחיר לשעות נוספות.

9. בטיחות, הארקת גנרטור, כל גנרטור צריך להיות מוארק לאדמה ע"י אלקטרודה, הכבלים וארונות החשמל הרחק מהקהל ובדיקת מערכות לפני הפעלה.

10. כמו בכל רכישה או השכרה גם בתחום הגנרטור אתם עושים עסקה לא עם החברה אלא עם האנשים שבה ולכן חשוב שתרגישו שישנו פרטנר רציני ואמין שבאמת רוצה לסייע לכם. בנוסף כדי לוודא שהחברה הינה חברת גנרטור בעלת מוניטין, עם מגוון גנרטורים, ציוד נילווה מתאים ושאינה מתפרסת על שלל תחומים שונים אלא עם התמחות בתחום הגנרטורים.


המידע סופק באדיבות חברת ג.ר.י.ן. גנרטורים.

אודות הכותב:
הכותב הנו עורך התוכן של אינדקס בידור ובמה, פורטל הבידור המוביל בישראל הכולל את כל הגורמים הרלוונטיים בתחום הבידור והבמה בארץ. http://bidur.index.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il