מאמרים - למה לחגוג מסיבת ברית מילה ? הדפסה מאתר מאמרים

למה לחגוג מסיבת ברית מילה ?

נכתב על ידי רונלי קוברסקי

[ הדפסת המאמר ]

הורים רבים מחליטים לוותר על מסיבת ברית המילה, הארגון, ההמולה, הדברים הקטנים שצריך לארגן, לא לכולם יש זמן וכוח לארגן אירוע תוך כמה ימים, יש גם זוגות רבים שעדיין זוכרים כמה מאמץ היה צריך להשקיע בארגון חתונה, אבל ברית מילה זה הרבה יותר פשוט.

האם זה נכון? הכנו עבורכם כמה עצות למה כן כדאי לארגן מסיבת ברית מילה. ראשית, במקרה של הולדת בן אפשר להפריד את הטקס מהמסיבה, כך תוכלו לערוך טקס מילה צנוע בבית כנסת לאחר שמונה ימים, ואת המסיבה אפשר לערוך גם חודש אחרי, אותה הדבר לגבי בריתה, האירוע יכול להיות חודש ואפילו חודשים אחרי.

למה כן לחגוג?

רוב המקומות המיועדים לאירוע ברית יציעו לכם את כל השירותים, ברגע שתבחרו מקום, הם יספקו לכם גם שירותי מוסיקה, צילום, אטרקציות וכל מה שצריך, אין צורך להתרוצץ, רוב המקומות יודעים שזמנכם קצר וישמחו לעשות עבורכם את העבודה.

סיבה למסיבה, אין לנו הרבה סיבות לחגוג, הולדת ילד הוא רגע מרגש, צרות יש לנו תמיד שמחות לא, אז למה לוותר על ההזדמנות?

משפחה וחברים, הזדמנות נהדרת לאסוף את כל בני המשפחה והחברים ולבלות באווירה נעימה, שלא כמו בחתונה, בבריתות מזמינים את הקרובים באמת ולא את הבוס של אבא מהעבודה.

תשעה חודשים של עבודה והנה אפשר להשוויץ בפרי עמלכם, לקבל מחמאות, לחייך ולשמוח בקרבת חברים ומשפחה.

אחרי הולדת הבן או הבת, רבים באים לבקר ולאחל מזל טוב, לפעמים אין לכם את הסבלנות לארח מבול של אנשים, אתם רוצים לנצל כל שעה פנויה למנוחה, אם תחגגו מסיבת ברית תוכלו לחסוך את כל הביקורים.

זה זול יותר, המקומות גובים מחירים זולים בהרבה: מסעדות, בתי מלון, גני אירועים אולמות אירועים ושאר נותני השירות המשלמים.

המתנות, כולם ידועים המתנות בברית "מכסות" את האירוע, כולם יודעים כמה עולה לגדל ילד ומהם המתנות להם אתם זקוקים {כסף כסף ושוב כסף}, הזדמנות לקבל דברים שימושים ולעיתים גם להישאר עם כסף ביד.

לאמא- הזדמנות לצאת מעט ולהרגיש יפה, לקנות בגד חדש ויפה, ללכת למספרה, להתאפר ולהרגיש כמעט כמו בחתונה.

הדבר החשוב: ברית אפשר לחגוג פעם אחת, האירוע הבא יהיה עוד 12-13 שנים, נצלו את ההזדמנות, אחרי תשעה חודשים ורגע לפני שאם הורים במשרה מלאה, מגיע לכם לחגוג!

המון מזל טוב ובהצלחה!

אודות הכותב:
פורטל גן או אולם :
גן אירועים

מתי להתחתן

מתחתנים

http://www.wllw.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il