מאמרים - 10 טיפים לחדרי ילדים, עיצוב חדר ילדים, תכנון חדר ילדים הדפסה מאתר מאמרים

10 טיפים לחדרי ילדים, עיצוב חדר ילדים, תכנון חדר ילדים

נכתב על ידי מיקי בן-פורת

[ הדפסת המאמר ]

10 טיפים לחדרי ילדים, עיצוב חדר ילדים, תכנון חדר ילדים

1. להשתמש בוילון צבעוני שבולט בחדר הילדים,להראות לילד סוגים שונים של וילונות ולהתייעץ איתו איזה מן הוילונות הם רוצים שיהיה אצלם בחדר הילדים, נסו להשים את הוילון בחלון שאור בו בהיר וחזק כך שיבליט את חדר ילדים. הוספה של וילון קצר יכול להגדיר את פתיחת החלון ואת כמות האור שנכנסת לחדר במשך היום.הוילון הקצר מוסיף המון לחדר הילדים הוא גם נותן פרטיות וייחודיות לחדר הילדים.
2. אפשרות להשתמש בצעצועי הילדים כקיר מעוצב בחדר הילדים. דבר זה יכול לשרת אותנו בשני מצבים - הראשון כעיצוב שחוסך לנו במקום אכסון, והשני הוא לתלות צעצועים גדלים כמו מטוסים מהתקרה ולהוסיף מדפים בכדי להציג את הצעצועים הקטנים יותר. רק תנסו עכשיו לגרום לילד שלכם לתת אותם !
3. אתם תמיד יכולים לעשות ציורי קיר בחדרי ילדים במקומות אסטרטגים רק יש לדאוג שהם מתאימים לחדר הילדים. כמובן יש לדאוג שיהיה קיר אחד שהוא בצבע נטרלי וכך שציורי הקיר יהיו במוטיב אחד כגון: דמויות מסרטים מצוירים וכו`.
4. עיצוב חדר הילדים בתמונות שהילדים אוהבים, תמונות של המשפחה או חופשה שהייתה או יום פעילות של הילדים יכולים להוסיף מגע מיוחד לחדר הילדים.
5. גיל הילד מאוד תלוי בעיצוב חדר הילדים, הוספה של פסלים של הדמויות הכי אהובות עליהם ממצוירים או גיבורי על זה יכול להוסיף קצת הומור לתפאורת חדר הילדים.
6. הוספה של צמחיה בחדר הילדים נותן רכות בחדר הילדים רוגע, הצמחים נונים אויר נקי. רק יש לוודא שהילדים לא רגישים לצמחים ושהילדים לא קטנים מידי בכדי ללכלך את חדר הילדים באדמה.
7. אסור לשכוח כיסוי למנורה כאשר מעצבים את חדר הילדים. מנורות והכיסוי של המנורות ניתן לקנות בכדי לעזור לנו לעצב ולקשת את חדר הילדים. ניתן להכין כיסוי למנורה עם הילדים בכך שנוצר מצב שהעיצוב הוא ייחודי וגם לטעמו של הילד.
8. לבחור את המיטה שתתאים לעיצוב חדר הילדים וגם את הנוחות של המיטה. את הכריות, סמיכה והמצעים שיתאימו לחדר הילדים.
9. להפוך את התקרה ללילה קסום של שמיים וכוכבים שזורחים בחושך. תחושה זו נותנת לילדים לשכב בלילה בחושך ולבהות בכוכבים הזוהרים בחושך.
10. לא לשכוח לשים בחדר הילדים דברים חינוכיים ואינפורמטיבי כגון:ספרים,תרשימים וצעצועים המוסיפים לחינוך הילדים.כך שהילדים יוכלו ללמוד תוך כדי משחק.

עיצוב חדר הילדים נותן לילדים מקום שלהם בבית שהוא רק שלהם, אתם אפילו יכולים למצוא את הילדים שלכם מבלים בחדרם יותר זמן.

אודות הכותב:
מיקי בן-פורת
רהיטי גבעת ברנר
http://www.gbr.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il