מאמרים - דחף והרגעה הדפסה מאתר מאמרים

דחף והרגעה

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהן התכונות של דחף והרגעה ולמי הן משוייכות? / מאת יואב ברנזוןדחף

דחף היא תכונה יזמית ושאפתנית שמטרתה היא לדחוף דברים ולגרום לדברים להתרחש בחיים בצורה מהירה ומעשית.

דחף בצורתו השלילית בא לידי ביטוי ברתיחה, חוסר סבלנות, אגרסיביות, עקשנות, אטימות, אלימות, לחץ או תחושת מתח תמידית שאינה נותנת מנוח.


הרגעה
הרגעה היא תכונה רגשית, רוחנית ונפשית שבאה להרגיע דברים ולמנוע מצבים של אובדן שליטה או חוסר מעצורים או העדר שיקול דעת.

הרגעה בצורתה השלילית בא לידי ביטוי בחוסר אונים, בפשרנות, בוותרנות, בנמנום, בניתוק מהמציאות, בריחה מהתמודדות עם מצבים קשים ועקיפה של בעיות.גברים


דחף היא תכונה גברית קלאסית. גבריות פירושה אנרגטיות, יוזמה, דחיפה של דברים, עירנות, עקביות, נחישות, שאפתנות ורצון לבצע ולעשות דברים במהירות האפשרית.

גברים רבים אינם מצליחים להפנים ולבטא את תכונת הדחף בחיים. הם הופכים לגברים עצלנים, עייפים, מנותקים וחסרי כוח לדחוף דברים ולגרום לדברים להתבצע. כתוצאה מכך, הם סובלים ממעמד נמוך בחיים, סובלים מנחיתות במערכות יחסים עם נשים, אינם ממצים את עצמם וחווים תחושה של כישלון עצמי.
נשים

הרגעה היא תכונה נשית קלאסית. נשיות פירושה אורך רוח, סבלנות, הרגעה של מתחים, הורדת מפלס הלחץ וגובה הלהבות, הימנעות מויכוחים ומעימותים והיכולת ליצור נעימות, אווירה, שמחה, הומור, אהבה, רכות והרגשה חיובית.

נשים רבות אינן מצליחות להפנים ולבטא את תכונת ההרגעה בחיים. הן הופכות לנשים עצבניות, דעתניות, ווכחניות, אגרסיביות ונוקשות. כתוצאה מכך, הן מרחיקות מהן גברים, נכשלות במערכות יחסים, אינן מוצאות סיפוק אמיתי מהחיים וחוות תחושה עמוקה של ניתוק עצמי וכישלון בחיים.וטיפ לסיום: גבר צריך לדעת לדחוף קדימה ולהתמודד חזיתית עם מצבים כדי לגרום לדברים להתבצע. אישה צריכה לדעת להרגיע את עצמה ואת סביבתה ולייצר סביבה אווירה נעימה ומרגיעה.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il