מאמרים - כיצד תשתמשו במבחן האנרגטי כדי לקבל החלטות חשובות בחייכם הדפסה מאתר מאמרים

כיצד תשתמשו במבחן האנרגטי כדי לקבל החלטות חשובות בחייכם

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]כיצד תשתמשו במבחן האנרגטי כדי לקבל החלטות חשובות בחייכם? / מאת יואב ברנזוןמהו המבחן האנרגטי?

המבחן האנרגטי הוא בחינה פשוטה המודדת את רמת האנרגטיות וההתלהבות שלכם מדבר מסוים, ממצב מסוים או מאדם מסוים.

על פי המבחן האנרגטי אתם יכולים לקבל החלטות חשובות בחייכם, רק על סמך מידת האנרגיה שאותם אפשרויות מעוררות בכם.


אנרגיה עולה ואנרגיה יורדת
כאשר אתם נמצאים בנסיבות שמורידות לכם את מידת האנרגיה בצורה משמעותית, מרדימות אותכם או מתישות אותכם - סימן שאינכם צריכים להמשיך ולהיות באותן נסיבות.

לעומת זאת, אם רמת האנרגיה שלכם עולה כתוצאה משהות בנסיבות מסוימות או עם אנשים מסויימים - המצבים הללו טובים לכם ועליכם לשוב אליהם בתכיפות גדולה שוב ושוב כי הם "מעירים" אותכם, מעוררים אותכם ויוצרים בכם עניין והתלהבות.בדקו מהי רמת האנרגיה שלכם


אנשים רבים מקבלים החלטות מקצועיות או זוגיות בעלי השלכה קריטית על חייהם למשך שנים רבות ללא התייחסות למבחן האנרגטי ולעיתים תוך התעלמות מוחלטת ממנו.

למשל, הם בוחרים קריירה או מקצוע שאינו מלהיב אותם ואינו מייצר עבורם רמת אנרגיה גבוהה, עוררות, התלהבות או עניין. כתוצאה מכך, כעבור שנים של לימודים, השקעה ומאמץ באותו תחום שבו הם בחרו הם נאלצים להודות שבחירתם הייתה שגויה ומעתה עליהם לחפש תחום חדש או שונה שבאמת מלהיב אותם ומעלה את רמת האנרגטיות שלהם.
קבלו החלטות לפי רמת האנרגיה שלכם

למדו לבחון את רמת האנרגיה שלכם ולקבל החלטות בהתאם לה. לעיתים קרובות, בחירה אנרגטית היא בחירה מדוייקת ופשוטה הרבה יותר מאשר בחינת כל השיקולים ההגיוניים והרציונליים.

אל תתעלמו מההיגיון אך למדו לשלב את רמת האנרגיה שלכם ככלי בקבלת החלטות מורכבות, בהנעת תהליכים חשובים וביצירת נסיבות חדשות בחייכם.וטיפ לסיום: אל תתעלמו מרמת האנרגיה שלכם. היא מעניקה לכם אינדיקציה עמוקה וקריטית לגבי סיכויי ההצלחה שלכם בבחירת מקצוע, שותפים, קריירה, עבודה, פרויקט, בני זוג, בית, רכב וכו'.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il