מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

קניון השרון בנתניה הוא רחד משורת הקניונים אשר המרכז הסחרי של העיר סובב סביבם. קניון השרון נבנה במהלך שנות ה- 80. קניון השרון ממוקם בסוף רחוב הרצל - הרחוב הראשי של נתניה המכיל חנויות ובתי עסק רבים וצמוד לכניסה אל העיר, כך שהגישה אליו נוחה גם גם לתושבי המושבים בסביבה. הכתובת המדוייקת היא רחוב הרצל 60.

החנויות בקניון השרון בנויות על פני מיפלסים, קיים בו בית קולנוע, משחקיה לילדים וחניה חינם (לפחות במועד שבוא אני ביקרתי בו).

אין ספק כי כמות החנויות בקניון השרון שינתה את פני המסחר בנתניה. נתניה שהיא עיר שוקקת חיים ומושכת תיירים רבים (בעיקר צרפתיים) התכנסה אל התוך הקניון, אם כי תוכלו למצוא גם לא מעט מותגים ברחוב הראשי (הוניגמן ילדים וריאלטי למשל). כמו כן איזור הטיילת שמתפתח ומשתנה לטובה כל הזמן עדיין פעיל מבחינה מסחרית ובילויים.

אציין רק כמה מהחנויות אשר תוכלו למצוא בקניון השרון :
חנות קטנה ומדפיסה - חנות המספקת מה שקרוי "מתנות אישיות" וכוללת הדפסה של תמונות על חולצות, ספלים ומוצרים נוספים. חריטה על עץ וכו.
בקניון השרון תוכלו למצוא גם את החנות של "מנגו עודפים". חנות העודפים של בית האופנה והבגדים הספרדי. כמו כן נפתחה בקניון השרון לאחרונה (אוקטובר 2008) חנות ציוד ספורט ואופנה של חברת אדידס.

מידע מפורט על חנויות בקניון השרון ותמונות תוכלו למצוא בקישור קניון השרון הנמצא למטה.

אודות הכותב:
שמי יהושע וביקרתי באלפי חנויות ברחבי הארץ באתר תמצאו מידע ותמונות של קניון השרון על קניונים נוספים כולל כל הגדולים וגם על חנויות באופן כללי, מכל הסוגים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il