מאמרים - מי מנהל אותי ? (מנהרת הניהול) הדפסה מאתר מאמרים

מי מנהל אותי ? (מנהרת הניהול)

נכתב על ידי אורית לבב

[ הדפסת המאמר ]

ב"ה

מי מנהל אותי - (מנהרת הניהול)

כשאתם בוחרים להצטרף לאחת מהחברות, שמשווקת את מוצריה באמצעות הצרכנים, מה שנקרא שיווק רשתי (ראו מאמר קודם) מחכה לכם בהמשך הדרך תופעה מעניינת . מהי התופעה - איך הייתי קוראת לה ...אהממ.. מצאתי : "מנהרת הניהול" !!!

בתוך הראש שלנו (שהוא אגב, בסה"כ מעבדה נפלאה... שלא תמיד פועלת באופן תקין .) יש לנו הרבה "מדבקות" על עצמנו : דחיינים, עצלנים, קשקשנים, מפסידנים, צינים, ספקנים, ועוד. כולנו מכירים את הסטיגמות האלה שלנו על עצמנו .

הקולות האלה, פשוט מנהלים אותנו , כל עוד איננו מקליטים ומפיקים קולות חדשים. כשאנחנו בוחרים להכנס לתהליך, שמחייב אחריות כלפי אחרים, שמחייב אותנו להרגלי צריכה בריאים יותר, שמחייב מתן שירות, תקשורת, עמידה בזמנים, נוכחות וכו' , קורה לנו יחד עם זה דבר טוב, שבחרתי לקרוא לו "מנהרת הניהול" .

אנחנו "נוסעים" או ניתן לומר "חותרים" קדימה בזמן, כדי לבנות קהילה שיווקית / רשת / או אירגון , ובמהלך המסע , תוך כדי ההתמדה בו , אותן המדבקות השליליות הזכרנו קודם , מתחילות להתנתק מאיתנו ולהתעופף , הלאה .. והלאה מאיתנו .. עם הרוח .

נכון, כל מי שמתחיל עסק , חנות, מפעל, חברה וכו' , לומד להיות מנהל, זה קורה לו ...

אבל בשיווק הקבוצתי יש בכל זאת תופעה בעלת משנה - עוצמה .

באירועים ובהדרכות , בדרך כלל נמצא את עצמנו מוקפים במספר לא מבוטל של אנשים אדיבים בעלי גישה חיובית ונוכחות ממוקדת ומעצימה ואז יתרחשו המיזוג - הסינרגיה , בין תהליך הצמיחה שמונע מבפנים יחד עם המראות והתשקיפים של התעצמות וצמיחה שמגיעים מבחוץ .

והתוצאה תהיה - לפגוש את עצמנו מחדש , או להכיר צדדים חבויים בתוך האוקיינוס האדיר של יכולותינו האנושיות .

מה עלול או נכון יותר לומר "עשוי" (שכן, זה תהליך רצוי וחיובי ) להתרחש בחייכם בתוך "מנהרת הניהול" - צפו לתופעות ששמעתם אודותיהן , בספרים שאולי קראתם , בתוכניות שאולי צפיתם בהן, בסדנאות שאולי נרשמתם אליהן בעבר . מושגים שהיום נעשים יותר ויותר מדוברים :

ניהול פגישה, ניהול זמן , ניהול משאבים, ניהול מידע , ניהול כלכלי, ניהול עצמי , ניהול סדר - יום , ניהול יעדים .. ועוד .

לא סתם מופיע הכינוי : דיירקטור או אקזקיוטיב או מנג'ר , בשלבי ההתפתחות בפעילות השיווק הרשתי , אכן יש כאן הזדמנות לשינוי דפוסי ההתיחסות לעצמנו ולחיים .

לאן יוצאים מ "מנהרת הניהול" ?

אז כמו מכל מנהרה - יוצאים למקום מואר יותר .

יוצאים למציאות עצמית חדשה. לבהירות תחושתית ותודעתית עצומה באשר לאיכויות שאיתן היינו רוצים להמשיך את חיינו, והנכון ביותר יהיה לומר: שאיתן היינו רוצים לבנות את חיינו .על - כך במאמר הבא : "מה אתה בונה - "


מאמרים שהתפרסמו בסידרה זו :

- בתשובה לשאלה שלא שאלתם ...

- שיווק קבוצתי .

- מי מנהל אותי ?


אודות הכותב:
בואו לגלות ביחד איתי - פתרונות ~ יצירתיים - עבור האתגרים המשמעותיים של החיים :
פרנסה , תזונה , בריאות ושמחה ! ! ! ! !

אורית לבב - טיפוח יזמות עסקית בתחום הבריאות ואיכות חיים . מאמנת תזונתית .
טל' 049575553 0522830571

nusmile.tv - טיפוח יופי טבעי

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il