מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

סאן מיקרוסיסטמס הודיעה על רכישת Q-Layer - חברת מיחשוב ענן (Cloud computing) מבלגיה הממכנת את הפריסה והניהול של עננים ציבוריים ופרטיים.
Q-Layer תהפוך לחלק של יחידת עסקי מיחשוב ענן בסאן, המפתחת ומשלבת טכנולוגיות, ארכיטקטורות ושירותים של מיחשוב ענן.

עד היום גייסה Q-Layer 10.7 מיליון דולר, ועם הרכישה ע"י סאן היו בקופתה 4.5 מיליון דולר מהגיוס האחרון של 9 מיליון דולר בפברואר 2007.
תנאי הרכישה לא נמסרו ע"י החברות.

טכנולוגיית Q-Layer מפשטת ניהול ענן ומאפשרת למשתמשים להקצות ולפרוס במהירות יישומים - רכיב מפתח כאסטרטגיית סאן לאפשר בנייה של עננים ציבוריים ופרטיים.

דן טולדנו, מנכ"ל סאן ישראל, אומר כי ככל שעסקים ממשיכים להסתמך יותר על טכנולוגיה לקידום תהליכים קריטיים, הזריזות והגמישות של מרכז המחשבים קובעת את הגמישות של החברה כולה.
תוכנת Q-Layer תומכת בהקצאות מיידיות של שירותים כמו שרתים, אחסון, רוחב פס ויישומים, ומאפשרת למשתמשים להגדיל את סביבותיהם כדי לענות לדרישות ספציפיות.

"גישתה הפתוחה והממוקדת ברשת של סאן, ביחד עם מערכות, תוכנה ושירותים מותאמים מספקים את אבני הבנייה הקריטיות עבור היצע ענן פרטי וציבורי", אומר דן טולדנו. "טכנולוגיית Q-Layer ומומחיותה ירחיבו את ההיצע של סאן, יפשטו ניהול ענן, ויאיצו פריסת יישומים".

מיחשוב ענן מביא משאבי מיחשוב ונתונים אל ה- Web ומספק יעילות גבוהה יותר, סקלאביליות מסיבית, ופיתוח תוכנה מהיר יותר וקל יותר.

דן טולדנו מציין כי סאן הינה יועצת ושותפה אידיאלית עבור חברות הרוצות לבנות מתקני מיחשוב ענן בתוך ארגוניהן, ועבור חברות וספקי שירות הרוצים לבנות שירותי מיחשוב ענן לזמינות ציבורית. "לסאן יש הטכנולוגיה הפתוחה, המומחיות וחזון כדי לעזור לחברות לבנות, להריץ ולהשתמש בעננים שלהן", אומר דן טולדנו.

למידע נוסף על אסטרטגיית מיחשוב ענן של סאן: http://sun.com/cloud

אודות הכותב:
סאן מיקרוסיסטמס
אודות סאן מיקרוסיסטמס
סאן מיקרוסיסטמס מפתחת את הטכנולוגיות המניעות היום את השוק הגלובלי. החזון של סאן לאורך השנים - "הרשת היא המחשב" - הביא אותה לקדם את השוק לשיתוף ברשת דרך חדשנות, פיתוח קהילה והובלה בחזון הקוד הפתוח.

סאן פועלת כיום ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לפרטים אודות החברה ניתן להיכנס לאתר שכתובתו: http://sun.com

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il