מאמרים - מהו הדבר החשוב ביותר לבריאות ילדכם? הדפסה מאתר מאמרים

מהו הדבר החשוב ביותר לבריאות ילדכם?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהו הדבר החשוב ביותר לבריאות ילדכם? / מאת יואב ברנזוןאהבה או מחלות

פגמים, מחלות כרוניות או מחלות מולדות אצל ילדים מושפעים מאוד מחוסר אהבה במשפחה וחוסר התאמה רגשית ורוחנית בין אבא לאמא.

ברגע שישנה אהבה בין ההורים וישנה התאמה אמיתית ברמה הרגשית והרוחנית בין אמא לאבא - הסיכוי גדול יותר שהילדים יהיו בריאים וחסונים יותר מבחינה רגשית ומבחינה פיזיולוגית וגנטית.


ילדים פגומים, חולים או מתים
משפחות עם ילדים בעלי גנים פגומים, מחלות כרוניות נדירות ובעיות תפקודיות קשות הם בדרך כלל משפחות שחסרות בסיס אוהב ורגשי מלכתחילה.

כפי שהחיבור הרגשי בין ההורים הוא חולה, לא שלם ומעורער - כך גם החיבור הפיזי בין ההורים, דרך הילדים שהם יוצרים יחד, הוא מעורער, לא שלם ופגום.מאבקים, לחצים וחוסר התאמה


זוגות לא מתאימים הם זוגות שהיחסים שלהם מתאפיינים במתח תמידי, במאבקי כוח, בלחצים, בתחושת החמצה, בחוסר נחת ובתחושה לא שקטה ולא רגועה של זרות.

ה"רקע" האנרגטי הזה משליך על כל דבר שבני זוג כאלה עושים יחדיו, ובפרט הוא משליך ומשפיע בצורה קריטית על הילדים שהם בוראים יחד.
אהבה והתאמה כביטוח מפני חולי הילדים

ילדים מושפעים מאהבה או חוסר אהבה בין ההורים כבר בשלב הראשוני ביותר של המפגש בין הזרע לביצית. אצל זוג אוהב - החיבור בין הזרע לביצית יהיה מושלם וטבעי בדיוק כפי שהיחסים בין ההורים הם שלמים וטבעיים. ילדים להורים אוהבים הם הילדים בעלי הסיכויים הגבוהים ביותר להיות בריאים מבחינה פיזית ומבחינה נפשית.

לעומת זאת, אצל זוג חשוך אהבה ולא מתאים - החיבור בין הזרע לביצית יהיה חלקי ופגום, והוא יוביל במשך הזמן לרגישיות חריגות ואב-נורמליות של הילדים שלהם מרגע לידתם. מחלות כרוניות, מחלות מולדות, פגמים וקשיים בתפקוד יבואו יותר לידי ביטוי אצל ילדים שנולדו להורים לא אוהבים.וטיפ לסיום: אם הילדים שלכם חשובים לכם - הקפידו להביא אותם עם בני זוג שאותם אתם אוהבים, זורמים ומרגישים בנוח, כדי שהילדים שלכם יהיו הכי בריאים בגופם ובנפשם.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il