מאמרים - מה ההבדל בין אינטליגנציה רגשית לאינטליגנציה שכלית? הדפסה מאתר מאמרים

מה ההבדל בין אינטליגנציה רגשית לאינטליגנציה שכלית?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מה ההבדל בין אינטליגנציה רגשית לאינטליגנציה שכלית? / מאת יואב ברנזוןאנשים בעלי איטליגנציה רגשית

אנשים בעלי אינטליגנציה רגשית מפותחת הם אנשים בעלי הבנה אנושית גדולה, גישה טיפולית, רגישות, הזדהות, אמפטיה, אינטימיות גבוהה, מיניות חושנית, יכולת "לזרום" עם אנשים ולגעת בהם.

אנשים בעלי אינטליגנציה רגשית חזקה הם בדרך כלל אנשים שעוסקים בכל תחומי היצירה והאומנויות, בתרפיה, בטיפול, בשירות לקוחות, בסיוע סוציאלי ובהתנדבות חברתית.אנשים בעלי אינטליגנציה שכלית
אנשים בעלי אינטליגנציה שכלית מפותחת הם אנשים בעלי הסתכלות מעשית על החיים, גישה כלכלית חזקה, הבנה מסחרית טובה ויכולת לממש אינטרסים.

אנשים בעלי אינטליגנציה שכלית מפותחת הם בדרך כלל אנשים שעוסקים במקצועות המסחר והעסקים, עריכת דין, הנדסה, פוליטיקה, כלכלה, ראיית חשבון, אדמיניסטרציה וניהול, שיווק ומכירות.
למדו לחזק את האינטליגנציה שחסרה לכם


ללא אינטליגנציה רגשית יהיה קשה לכם מאוד להבין אנשים, להיות רגישים, ליצור, להיות רגועים ונינוחים, לסלוח, לאהוב, להינות מההנאה של אחרים, להעניק ולתת מעצמכם לאחרים וליהנות מיחסים איכותיים ואינטימיים.

לעומת זאת, ללא אינטליגנציה שכלית יהיה קשה לכם לעמוד על האינטרסים שלכם, להגן על עצמכם מפני ניצול של אנשים, להתבסס כלכלית, לקחת החלטות קשות והכרחיות, ליצור אסטרטגיות מנצחות בחיים ולדעת כיצד מסתדרים טוב בחיים וכיצד מתנהלים בצורה מסחרית בחיים.

מה קורה ללא אינטליגנציה משולבת?

אנשים בעלי אינטליגנציה שכלית או רגשית מוזנחת ולא מפותחת - סובלים בחייהם מ"הפסדים" כבדים או בתחום הכספים והאינטרסים או בתחום הזוגיות, האהבה והיצירה.

אדם שהוא בעל אינטליגנציה מפותחת אחת בלבד - שכלית או רגשית - משול לאדם נכה או עיוור חלקית, שעלול בקלות למעוד וליפול בנסיבות שאינן מוכרות לו.וטיפ לסיום: ניתן ללמוד ולפתח אינטילינציה שכלית ורגשית ולהפוך אותם לטבע שני.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il