מאמרים - הדרכה לחיים - אימון בשיטת קוד הקיום דרך השפע עבורך הדפסה מאתר מאמרים

הדרכה לחיים - אימון בשיטת קוד הקיום דרך השפע עבורך

נכתב על ידי קוד הקיום פלטיאל אריה

[ הדפסת המאמר ]

תהליך התפתחות אישית
מיומך הראשון בעולם זה, מקוננת בך הידיעה המוחלטת שהכול אפשרי עבורך ואין לך ספקות לגבי היכולת לממש זאת, בדמיונך כילד אתה יכול להיות טייס חלל, נהג מכבי אש, נשיא ארה"ב או צייר מפורסם. אך עד מהרה הנפש החופשייה שיעבדה את עצמה לחוקי חיים שאינם שייכים לה, מהלומות בדמות הורים שמנסים להכיל עליך את ניסיונם, מורים המנסים להתוות לך דרך, חברים שמייעצים לך, יוצרים בך התניות ואמונות שמצמצמות את האמונה בידיעה שאכן הכול אפשרי, מתוך התמימות והאמונה המוחלטת בטוב- ליבם של האנשים שבסביבה והרצון לזכות בהכרה ובתחושת שייכות אתה מאבד את חופש החיות מבלי לשים לב.

התשוקה לחיות את החיים מתחלפת בפחד מבדידות,

מתחלפת באמונה שהעולם הוא ג'ונגל שצריך לשרוד בו.

אנו מדריכי קוד הקיום, כאן כדי להדריך וללוות לדרך הקלה ביותר להשיג את המטרות ולממש את האינטרס האישי והצרכים שלך בכל תחומי החיים.

אנחנו כאן בכדי לעשות זאת בשמחה, תשוקה וסיפוק.

תהליך ההתפתחות על-פי קוד הקיום מתחיל בהתעוררות ובגילוי התכונות האמיתיות והעוצמות הטבועות בך מיום לידתך, גילוי מחודש של אותה תשוקת חיים שבזכותה הכול אפשרי,תהליך התעוררות זה מאפשר לך לבנות מחדש את אבני היסוד הפיזיות, הרגשיות והרוחניות של הנפש החופשית,

אבני יסוד אלו הן האהבה העצמית המשחררת את האדם מהתלות שהתפתחה בו כלפי הסובב אותו,

הוא אינו זקוק יותר לריצוי על-מנת להרגיש שייך.

בעזרת תרגול מעשי בחיי היום יום, האדם לומד להכיל את הרוח האין סופית שבה הכול אפשרי בתוך

העולם הפיזי היום יומי.

הנפש מתחילה לפעול מתוך נאמנות לחוקי החיים שלה, ומוציאה עצמה לפועל בדרך מקורית ומתחדשת- זאת היא דרך השפע האין סופית המאפשרת לאדם לחיות ולממש את כל מאווייו באופן מוחלט.

זאת צורת החיים הנעלה ביותר אותה האדם יודע מלכתחילה ולה הוא מייחל.

אנו מדריכי החיים המלווים בתהליך ההתפתחות של קוד הקיום בחרנו בו כדרך חיים: החופש לבחור את מציאות החיים האמיתית ביותר עבורנו, החופש לממש את חיינו באופן זורם ומתגמל עבור עצמנו ועבור הסובב אותנו.

דבר המאפשר לנו לשמור על תהליך הגילוי העצמי של האדם שמולנו מבלי שחלילה נייעץ, או נערב את דעתנו או אמונתנו.

השלמות הפנימית מתוכה אנו מתנהלים מעניקה לנו את היכולת להתלוות לאדם שבחר להתפתח בדרך קוד הקיום ולאפשר לו להתוות את עולם הרוח שלו עצמו ולהביאו לידי מימוש וסיפוק בעולם הפיזי.

הבוחרים ללכת בדרך קוד הקיום עושים זאת מתוך הבנה מוחלטת שעליהם לקחת אחריות מלאה על תהליך הגילוי, הצמיחה והשחרור שלהם עצמם.

ברוך הבא לגילוי המופלא של חייך
wwww.paltiel.co.il

אודות הכותב:
אנו מדריכי קוד הקיום, כאן כדי להדריך וללוות לדרך הקלה ביותר להשיג את המטרות ולממש את האינטרס האישי והצרכים שלך בכל תחומי החיים.

אנחנו כאן בכדי לעשות זאת בשמחה, תשוקה וסיפוק.

תהליך ההתפתחות על-פי קוד הקיום מתחיל בהתעוררות ובגילוי התכונות האמיתיות והעוצמות הטבועות בך מיום לידתך, גילוי מחודש של אותה תשוקת חיים שבזכותה הכול אפשרי,תהליך התעוררות זה מאפשר לך לבנות מחדש את אבני היסוד הפיזיות, הרגשיות והרוחניות של הנפש החופשית
http://wwww.paltiel.co.il


[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il