מאמרים - מהי התפיסה הזוגית שלכם? הדפסה מאתר מאמרים

מהי התפיסה הזוגית שלכם?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]בחנו את עצמכם - מהי התפיסה הזוגית שלכם? / מאת יואב ברנזוןתפיסה זוגית מצמצמת

תפיסה זוגית מצמצמת אופיינית לאנשים חלשים ורכים שבוחרים להציב לצידם בני זוג נמרצים, חזקים, מחוספסים, מיליטנטיים שאינם חוששים להיאבק, לריב ולהשיג את מבוקשם מהעולם.

אנשים בעלי תפיסה זוגית מצמצמת הם אנשים שמצמצמים את עצמם, שמשתדלים לרצות את בני הזוג שלהם על חשבון עצמם, שמשוכנעים שעליהם תמיד להתחשב בבני זוגם ולהיות "טובים" אליהם ושבסופו של דבר עליהם לעשות וויתורים וקורבנות גדולים כדי לשמר את הזוגיות שלהם. אלה אנשים שאינם רגילים להיאבק על הרצונות שלהם בתוך זוגיות אלא מעדיפים להימנע ממאבקים, ויכוחים ועימותים חזיתיים.


תפיסה זוגית מרחיבה
תפיסה זוגית מרחיבה אופיינית לאנשים שתלטנים, דומינטיים וחזקים שבדרך כלל בוחרים בני זוג חלשים, רכים, מרצים, שקטים ורכרוכיים שאותם ניתן "לעצב", להקטין ולצמצם.

אנשים בעלי תפיסה זוגית מרחיבה הם אנשים שמשתלטים על מרבית המרחב הזוגי ומותירים לבני הזוג שלהם רק חלק קטן ממנו, הם עושים רק את מה שטוב להם, הם מצפים שבני הזוג שלהם יתאימו את עצמם אליהם והם אינם מתנצלים, מצטדקים או מתרפסים בפני בני הזוג שלהם לעולם. אלה אנשים שחים מעימותים וממאבקים והם רק מחפשים כל הזמן כיצד לצמוח "ולהרוויח" על חשבון הצד השני.


תפיסה זוגית מאוזנתתפיסה זוגית מאוזנת אופיינית לאנשים שיודעים לעבוד ולחיות בצוות ובשיתוף ואוהבים את זה. אלה אנשים שבוחרים בני זוג כמותם - שאיתם הם יכולים לבנות חיים ביחד ולא אחד על חשבון השני.

אנשים בעלי תפיסה זוגית מאוזנת הם אנשים שמשתפים את בני הזוג שלהם, שמבצעים החלטות מוסכמות, שתמיד מגיעים לעמק השווה, שחיים בצורה הוגנת אחד עם השני ושמקפידים על הדדיות בקשר.וטיפ לסיום: אנשים מתנהגים בזוגיות שלהם בדיוק לפי התפיסה הזוגית שלהם. תפיסה זוגית מצמצמת מובילה להתנהגות מתרפסת של ביטול עצמי. תפיסה זוגית מרחיבה מביאה לשתלטנות ולהתנשאות. תפיסה מאוזנת מובילה לשיתופיות ולעבודת צוות.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il