מאמרים - כיצד תלמדו לתמחר את עצמכם? הדפסה מאתר מאמרים

כיצד תלמדו לתמחר את עצמכם?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]כיצד תלמדו לתמחר את עצמכם? / מאת יואב ברנזוןחוסר תמחור עצמי

תמחור עצמי משמעותו הצבת תג מחיר למעשים, להתנהגויות ולמאמצים שלכם. אנשים שאינם מתמחרים את עצמם ומצפים שאנשים אחרים יתגמלו אותם בצורה הוגנת בדרך כלל מתאכזבים ומוצאים את עצמם מנוצלים.

כאשר אינכם מתמחרים את עצמכם אתם הופכים את עצמכם למובנים מאליו, אתם מושכים אליכם אנשים שינצלו את טוב ליבכם, אתם מורידים את הערך העצמי שלכם במו ידיכם ובסופו של דבר אתם פוגעים באינטרסים ובצרכים שלכם ומזניחים אותם.


הערכה עצמית נמוכה
ברוב המקרים, אנשים שאינם מעיזים לתמחר את עצמם או פוחדים לתמחר עצמם הם אנשים בעלי הערכה עצמית נמוכה שאינם מציבים את עצמם במרכז.

אלה אנשים שלא באמת מציבים את הצרכים והאינטרסים שלהם במרכז החשיבות של החיים שלהם, שלא באמת סבורים שמגיע להם גם לקבל תמורה, הערכה, מילה טובה ותגמול ממשי עבור המאמצים שלהם.


תמחור עצמי - בקריירה וביחסיםתמחור עצמי הוא צורך חיוני גם בקריירה וגם ביחסים הזוגיים. מי שלא יודע לתמחר את עצמו בקריירה תמיד ימצא את עצמו בתפקידים זוטרים, בתגמול נמוך, בחוסר הערכה מסביב ומזלזול והתנשאות כלפיו מצד אחרים.

מי שלא יודע לתמחר את עצמו ביחסים זוגיים תמיד ימצא את עצמו בתחתית סולם העדיפויות של בני הזוג שלו, תמיד יפרדו וינטשו אותו, תמיד ינצלו אותו ויתנו לו להאמין בתקוות שוא, תמיד יבטיחו לו הבטחות ולא יקיימו, תמיד ימשכו אותו באף.


מי שיודע לתמחר את עצמו - לא יחסר דברתמחור עצמי נמדד ביכולת שלכם לשים תג מחיר לכל פעולה או מאמץ שאתם עושים עבור הבוסים שלכם או עבור בני הזוג שלכם.

ברגע שאתם לומדים לתמחר את עצמכם בצורה נכונה - אתם למעשה לומדים כיצד לנהל משא ומתן נכון ואפקטיבי עם הבוסים שלכם או עם בני הזוג שלכם ולהשיג בדיוק את מה שאתם צריכים או רוצים מהם.וטיפ לסיום: תמחור עצמי הוא הכלי המרכזי באמצעותו תוכלו להשיג את הצרכים שלכם בקריירה ובזוגיות שלכם.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il