מאמרים - חוט כסף רוחני לאדם וחבל הטבור הדפסה מאתר מאמרים

חוט כסף רוחני לאדם וחבל הטבור

נכתב על ידי יוני לוי

[ הדפסת המאמר ]דמיינו לעצמכם שני תאומים שנמצאים ברחם אימם . שניהם מכירים רק את העולם בו הם נמצאים וחושבים שזה העולם היחיד שקיים . שניהם חיים שם מחזור של חיים שלמים כפי שהם מבינים עד שאחד מהם נולד . מה חושב האח התאום לאחר שאחיו יוצר מהרחם - הוא חושב שהאחיו עזב אותו והלך לעולם אחר . הוא חושב שאחיו בעצם מת . הוא נפרד מהעולם שבו הם חיו עד עתה והאח התאום נותר לבדו מבכה על מר גורלו . כמובן שהוא אינו יודע שבחוץ , בעולם האחר , שהוא בעצם העולם שאמיתי - מחכים לו בני משפחה ומקבלים אותו בזרועות פתוחות ובאהבה רבה .

כך אנו מגיבים למוות - אנו חושבים שמוות הוא חידלון ואין חיים יותר . אך העולם הבא הוא בעצם עולם נוסף אליו עוברים המתים . בדיור כפי שהעובר מפרש את עזיבתו של אחיו אנו מפרשים את עזיבתם של המתים .

במחקר שערכה ד"ר אליזבת קובלר רוס בארה"ב היא אספה עדויות של חוויות מוות קליני .

אחת מהעדויות היא מדהימה :

עדות שותפה לאלו שחוו מוות קליני והיא מספרת על חוט כסף ארוך שמחבר בין הנשמה שמרחפת לה מעל לגוף לבין הגוף . כפי שאמרו חז"ל :"שלושה ימים לאחר פטירת האדם הנפש טסה מעל לגוף ורוצה להתחבר אליו..." .
חוט כסף זה מסמל את החיבור למציאות הקודמת שלנו . חוט זה מחבר אותנו לעולם ממנו באנו . מהעולם בו חיינו . אם יתנתק חוט זה - נעבור למציאות אחרת , חדשה . לעולם אחר . כל עוד החוט מחובר אנו עדיין מקושרים לעולם הקודם - גם אם הגוף מת - ואת זאת מגבים כ - 30 מיליון עדויות ברחבי העולם . חוט הכסץ כך מספרים המתים הקליניים מקשר בין הנשמה שמרחפת לה לבין הגוף . הם רואים את גופם שכבכיול מנותק מהם ואליו מקושר חוט הכסף שמחובר בעצם לעצמם . לנשמתם .

מזכיר לכם משהו חוט הכסף הזה ?

זהו דימיון מפליא לחבל הטבור - חבל הטבור בעצם מחבר את העובר לאימו , או לעולם בו הוא חי - כאשר מתנתק חבל הטבור - משמע העובר עבר לעולם אחר , הוא נולד , הוא עובר למציאות חדשה . כל עוד חבל הטבור מחובר - הוא נותר בעולמו שלו , בתוך הרחם - וזה העולם שהוא מכיר . אם יתנתק החבל - המציאות משתנה ועולם חדש נגלה לפניו .

חוט הכסף שמעידים עליו המתים הקליניים הוא אותו חוט שנראה לאחר המוות לכל מת באשר הוא - והוא זה שיבשר לנו האם אנו עוברים לעולם הבא או שנשארים כאן בעולם החומרי בו אנו חיים .

דימיון מופלא זה הוא בוודאי לא מקרי .
הרי לא ייתכן שמתים הקליניים המציאו חוט כסף זה שהרי הם אינם יודעים מהן שאר העדויות , אלא סיפרו את מה שאירע להם . ורובם סיפרו על אותו חוט באופן מדהים .

דימיון זה מצביע על כך שהכל מתוכנן , ומחשבת הבריאה היא מופלאה ומעל לבינתנו .

תחשבו על זה קצת ...

אודות הכותב:
אלעד כהן - תקשור,פירוש חלומות וייעוץ עפ"י כוחו של תת המודע
http://www.EladCohen.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il