מאמרים - מהי אומנות הפיתוי הזוגי וכיצד משתמשים בה נכון? הדפסה מאתר מאמרים

מהי אומנות הפיתוי הזוגי וכיצד משתמשים בה נכון?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהי אומנות הפיתוי הזוגי וכיצד משתמשים בה נכון? / מאת יואב ברנזוןאומנות הפיתוי - מתוק ומריר

פיתוי בני זוג מחייב שילוב בין גישה של "מתוק" לבין גישה של "מריר". "המתוק" היא ההתנהגות הנעימה ואילו "המריר" היא ההתנהגות הקשה כאשר השילוב בין שני סוגי ההתנהלויות הללו יוצר את המשיכה הרצויה.

פיתוי היא אומנות משום שהחכמה היא לדעת לעשות שילוב נכון בין המתוק למריר, בין הנעים לבין הקשה - כדי להגיע למינון הנכון והאופטימלי של משיכה.


מתוק מדי
מרבית האנשים שמעוניינים בבן זוג מתנהלים מולו בצורה "מתוקה מדי". הם יותר מדי מנעימים את החיים לבני המין השני, יותר מדי מתאמצים עבורם, יותר מדי רכים אליהם.

כתוצאה מכך, הם חווים במקרים רבים דווקא דחייה, חוסר הצלחה וכישלון עם בני המין השני, משום שנעימות גדולה מדי אינה יוצרת משיכה אלא דחייה.מריר מדיאנשים שיודעים להתנהל בצורה "מרירה מדי" הם אנשים שמרחיקים מהם את בני המין השני, משום שהתנהגות קשה ונוקשה מדי מתישה את בני המין השני ובסופו של דבר גורמת להם להרים ידיים ולחפש אהבה במקום אחר.

גישה נוקשה מדי מרחיקה, מבהילה ודוחה מחזרים פוטנציאליים. היא נתפסת כהתנשאות, כאגרסיביות, כחוסר מיומנות בתקשורת וכאינטליגנציה רגשית נמוכה.פיתוי נכוןפיתוי נכון הוא פיתוי שמשלב מצד אחד נעימות ומצד שני נוקשות. מצד אחד תחושה שהכל אפשרי ומצד שני גבולות ברורים ונוקשים.

אומנות הפיתוי והיכולת ליצור משיכה חזקה של בני המין השני כלפיכם חייבת לכלול את שני המרכיבים הללו, אחרת תמיד תחוו דחייה מבני המין השני או משיכה מאוד חלשה ולא מספקת אליכם.
וטיפ לסיום: פיתוי היא היכולת ליצור משיכה חזקה ובלתי נשלטת של בני המין השני אליכם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il