מאמרים - מהי התערבות מהירה ומדוע היא קריטית להצלחתכם? הדפסה מאתר מאמרים

מהי התערבות מהירה ומדוע היא קריטית להצלחתכם?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהי התערבות מהירה ומדוע היא קריטית להצלחתכם? / מאת יואב ברנזוןבקרת נזקים

החיים הם מסע של פיתרון בעיות, פיתרון תקלות ווהתמודדות נכונה עם אירועים בלתי צפויים. ככל שאתם יודעים להתנהל מול קשיים או עיכובים בצורה נכונה - כך המסע החיים שלכם יוכתר בהצלחה גדולה יותר.

אנשים רבים אינם מגיבים מהר מספיק למצבים בעייתיים בחיים שלהם. הם דוחים את התגובה, מורחים את הזמן, מגיבים לאט ורק בלית ברירה. למרבה הצער, הם אינם מיומנים בתגובה מהירה וחדה ובבקרת נזקים אפקטיבית שתחסוך להם בעתיד מאמץ רב לתקן את הנזקים הצפויים.


שליטה מהירה במצבי קטסטרופה פוטנציאליים


התערבות מהירה פירושה תגובה נחושה, זריזה וחדה במצבים שבהם מתחילה להיווצר בעיה, קושי, אי-הבנה או חוסר יציבות.

מי שיודע להתערב במהירות - למעשה "הורג" את הבעיות שלו כשהן עדיין "קטנות". הוא לומד לשלוט במצבים שמאוחר יותר עלולים להתפתח לקטסטרופות, ושיהיה מאוד מסובך לפתור אותם בהמשך.


פתרון מהיר, נכון, שקוף ואפקטיבי של בעיותהמונח המודרני "שקיפות" כולל בתוכו גם התערבות והתייחסות מהירה למצבים בחיים. פונים אליכם - תנו תשובה זריזה, אל תחכו, אל תתנו לאנשים להמתין, אל תדחו דברים, אל תהיו דחיינים כרוניים.

למדו להיענות לבעיות במהירות, אמצו גישה חדה וזריזה, תנו מענה והתייחסות מהירה לאנשים הזקוקים לכם או תלויים בכם, אל תדחו את הטיפול בדברים כי לדברים יש נטייה טבעית להסתבך ולהפוך למורכבים יותר עם הזמן.
וטיפ לסיום: בעולם העסקים וגם בעולם האישי - האנשים שיודעים להגיב הכי מהר והכי לעניין הם המנהיגים המצליחים ביותר והנערצים ביותר. לעומתם, אלה שמגיבים הכי לאט ובצורה הכי נמרחת ודלה - הם המנהיגים שכולם נהנים ללגלג ולזלזל בהם, כי הם נתפסים ובצדק כחסרי עמוד שדרה, כחלשים, כהססנים וכחסרי אונים.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il