מאמרים - המסע אחר שמלת הכלה המשתלמת: הדפסה מאתר מאמרים

המסע אחר שמלת הכלה המשתלמת:

נכתב על ידי ליאת כהן

[ הדפסת המאמר ]

השכרת שמלת כלה היא בדרך-כלל עסקה חד-פעמית. למרות שמדובר בבגד הנלבש פחות מ-10 שעות, ההוצאה עלולה להגיע לעשרות אלפי שקלים. יותר ויותר כלות בוחרות מתוך עיקרון לא להיות חלק מקונצנזוס יקר זה ולא לקחת משכנתא עבור שמלה לערב אחד ובוחרות באלטרנטיבות משתלמות יותר. המעצב שלומי יקיר מונה את הקריטריונים החשובים לבחירת השמלה:
מחיר - בחירה בשמלה מוכנה על המדף או שמלה חדשה בעיצוב אישי . סוגי הבד מהווים גורם משפיע ביותר בנושא העלויות, הוספה של חבילות עיצוב שיער ואיפור גם משפיעות על העלויות.
איכות התפירה והגימורים - יש הבדל גדול בין שמלה הנתפרת אצל תופרת ובין שמלה של מעצבים, ניתן לראות זאת בתפורים ובגימורים של השמלה באופן בולט כמעט לכל עין.
פקטור נוסף וחשוב מאוד עבור הכלה הוא היחס האישי והרגשת הביטחון שהיא מקבלת בסטודיו בו היא בוחרת לעצב את שמלת הכלה שלה, בייחוד בגלל הלחץ שכרוך כל הדרך אל החופה ובייחוד בלחץ שהכל יתקתק באותו היום הנכסף, יחס אישי - איך מתייחסים אלינו כשאנו מגיעות למדוד ולבדוק שמלה ואיך מתייחסים אחרי שכבר סגרנו את העסקה וכל הדרך אל החתונה.
הנוחות שבעיצובים - חשוב שבשמלה שאת הולכת להשתולל ולהתרגש כמה שעות תרגישי נינוחה ומשוחררת. בדקי כמה כלות יהיו אתך באותו היום שאת צריכה להרגיש מלכה אחת ויחידה.
המעצב שלומי יקיר משיק את קולקציית 2009 של שמלות הכלה שלו בסטודיו המשפחתי שלו במערב ראשון, בקולקציה החדשה שלו מקפיד שלומי בשימוש בבדים היקרים ביותר: משי, טאפטה, שיפון ותחרה שלעיתים שזורים בעבודת יד ובמלאכת מחשבת באבני חן אמיתיות, פניני מים ואבני קריסטל פראיים. הקולקציה בולטת בקווים נקיים וקלאסיים עם בדים נשפכים בדגש על נוחות ועל גזרות מחמיאות במיוחד. הוא מציע במקום שינויים לשמלות לפי טעמך ומבנה גופך ואף מאפשר גם עיצוב חדש ואישי שיתאים רק לך. בסטודיו הם עובדים בהרמוניה כמעט כל המשפחה מה שנותן לך להרגיש בבית - יחס אישי סבלנות ואהבה.
שלומי מאמין באמת ובתמים שמעל לכל הוא היחס החם לכלה ובנוסף שלא צריך לשלם כל כך יקר עבור שמלה שנלבשת רק לערב אחד ועדיין אני לא מתפשר ברמת האיכות של תפירת השמלות. מה גם שהסטודיו שלנו הוא חלק מהבית ולכן אני לא מוסיף במחירים של השמלות גם ארנונה, שכירות יקרה, עובדים וכו'... אז רק הכלות מרוויחות.
שיהיה במזל!!!
www.sk1000.com

אודות הכותב:
ליאת כהן בוגרת תואר שני לתקשורת וקולנוע באוניברסיטת בר אילן. מומחית בשיווק בתחום האופנה והאירועים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il