מאמרים - טומי אולי מספיק הדפסה מאתר מאמרים

טומי אולי מספיק

נכתב על ידי רועי גולדשלגר

[ הדפסת המאמר ]

אתמול כולם ראו מה באמת מועצת שינוי (הלב של מפלגת שינוי) חושבת על העומד בראשה , ח"כ טומי לפיד , לאחר כול כך הרבה גאווה לפידניקית כי שינוי היא כול כך "דמוקרטית" ו"נקיית כפיים" אני אומר אבוי לנו במידה וככה מגדירים את הדמוקרטיה ועל אחת כמה וכמה את הדמוקרטיה הישראלית.


אתמול נערכו להם הבחירות לרשימת שינוי לכנסת ה-17 , שינוי שלא עשתה כלום למען ציבור החילונים ומעמד הביניים בכנסת ה-16 במצב של 15 מנדטים התחילה להידרדר בצורה הגיונית ורציונאלית בבחירות לסף של 3-4 מנדטים גג ! ובעקבות הסיטואציה הנוכחית היה צפוי כי בשינוי יתחילו להיות בלחץ וכמו שאמרתי זה טבעי לחלוטין , ד"ש , התקיימה זמן מסוים ושינוי היא החידוש של ד"ש במאה ה-21 וההתפרקות שלה הייתה צפויה כדבר שהוא מובן וברור לחלוטין.

ח"כ לפיד , יו"ר התנועה החילונית הזאת , קיבל גט ברור משינוי שאמרה לו מספיק ! אין יותר ללכת עם "המאפייה הלפידניקית" אלא יש ללכת בדרך חדשה לדבריהם ואולי גם צודקת של צעירים ודור הביניים של שינוי ובקיצור להתחדש ?! במצב שלהם זה היה צריך להיות ממזמן .


ח"כ לפיד , הוכיח לציבור הרחב עד כמה תנועתו (מפלגתו) היא תנועה מאוד "דמוקרטית" וכמה היא "נקיית כפיים" ללא שחיתויות ואני שואל אתכם האומנם?? התשובה נמצאת בתוך השאלה .


אודות הכותב:
רועי גולדשלגר - לשעבר,שגריר כנסת צעירה , חבר נוער עבודה ומפלגת העבודה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il