מאמרים - הנשמה שלכם זקוקה שתזינו אותה כל הזמן הדפסה מאתר מאמרים

הנשמה שלכם זקוקה שתזינו אותה כל הזמן

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]הנשמה שלכם זקוקה שתזינו אותה כל הזמן / מאת יואב ברנזוןאנשים מזינים את גופם - אך לא את ליבםכל האנשים מודעים לכך שעליהם לאכול ולשתות כדי לשרוד. הם עושים זאת בצורה קבועה ואוטומטית, מבלי לתהות האם ישנם צרכים נוספים שעליהם לספק לעצמם בצורה קבועה ואוטומטית.למרבה הצער, רוב האנשים אינם מודעים לכך שהנשמה והלב זקוקים גם הם להזנה בלתי פוסקת, בדיוק כמו הגוף. להפך, רוב האנשים סבורים שהנשמה והלב אמורים לתפקד לבד וללא שום השקעה מצידם. ולכן, כאשר בטחונם העצמי או הרגשתם העצמית צונחים כתוצאה משחיקה ומחוסר הזנה רגשית - הם מתפלאים ומשתוממים על כך, כאילו הרוח והנפש אמורים לתחזק את עצמן לבד.מדוע קריאת ספרים היא כה חשובה?קריאת ספרים היא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להזין את הנשמה והלב שלנו. מי שאינו קורא ספרים או אינו עוסק בפעילות רוחנית מזינה אחרת משול לאדם שאינו אוכל ואינו שותה. תוך זמן קצר הוא יתחיל לחוש מצוקה, דחק, קושי ותשישות. עם הזמן - הוא יילך וידעך.הרגשה טובה, רעננות, התלהבות, התרגשות ועוצמה - כל אלה תלויים במוכנות ובמחוייבות שלנו להזין את עצמנו במזון רוחני. ללא מזון רוחני - הרוח שלנו דועכת ומתה, בדיוק כפי שללא מזון פיזי - הגוף שלנו דועך ומת.עשו לעצמכם הרגל קבוע - לקרוא תמיד ספר טובקראו ספרים טובים על בסיס קבוע. הזינו את עצמכם בצורה שיטתית וקבועה במזון רוחני - רק כך תחזקו את רוחכם ותרגישו חיוניים ואופטימיים מתמיד. שימו לב, אף פעם אל תניחו לעצמכם להגיע למצב של רעב רוחני.אם תקפידו לצרוך מזון רוחני קבוע וחיובי - תהפכו את עצמכם לאנשים מלאים ושופעים מבחינה רגשית. אם תזניחו את ההזנה הרוחנית שלכם - תמצאו את עצמכם דלים, מצומקים, מיובשים ומדוכאים מבחינה רגשית.וטיפ לסיום: מזון פיזי נועד לשמור על שלמות הגוף. מזון רוחני נועד לשמור על שלמות הלב.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il