מאמרים - אושר הוא בחירה - הכיצד? הדפסה מאתר מאמרים

אושר הוא בחירה - הכיצד?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אושר הוא בחירה - הכיצד? / מאת יואב ברנזוןכעס, עצב, תסכול, עצבנות, הידלקות, שליליות, מתח, חרדה - אבני היסוד של דיכאוןכעסים, עצב, תסכול, עצבנות, שליליות, מתח, חרדה, שיפוטיות, ביקורתיות, הידלקות, היסחפות, טירוף, פאניקה, אגרסיביות, חשיבה כפייתית, הזדקקות, קורבנות - כל אלה הם אבני היסוד של דיכאון ושל חיים לא מאושרים.חיים לא מאושרים מתרחשים רק כאשר אבני היסוד של דיכאון תופסים מרכיב משמעותי באורח חיינו וכאשר אנו נותנים להם המון מקום בחיינו ומזמננו.בחירה - אבן היסוד של אושרלעומת זאת, לחיים מאושרים יש מרכיב מרכזי אחד והוא בחירה. אושר הוא בחירה - לא משהו שקורה לנו מעצמו ולאורך זמן מבלי שתהיה לנו יד מכוונת בכך. כדי להיות מאושרים עלינו לבצע 2 בחירות מודעות:1) החלטה מודעת להיות מאושרים ולדבוק באושר שלנו גם כאשר הדברים אינם מסתדרים כמו שאנו רוצים.

2) בחירה מודעת לשחרר את כל מרכיבי הדיכאון מחיינו באופן שיטתי ולאורך זמן כדי להגדיל את המרחב שאנו מעניקים לאושר.כיצד בוחרים להיות מאושרים?אנשים מדוכאים, עצבניים או מתוסכלים הם אולי אנשים צודקים - אך בוודאי לא אנשים מאושרים. הם עוסקים יותר בצדק ובנכון ולא נכון ופחות ברגש, בבריאות ובמה שעושה להם טוב. שימו לב, זה לא נעים, לא בריא ולא טוב להיות בדיכאון - ולכן הבחירה באושר היא הבחירה הטובה בכל רגע, בכל יום ובכל מקרה.להיות מאושר פירושו להחליט להיות מאושר - לא משנה מהן הנסיבות שבהם אנו נמצאים כרגע. להיות מאושר פירושו גם לנטרל, להחליש ולהימנע עד כמה שניתן מכל גילוי של שליליות בחיינו.וטיפ לסיום: מי שמדביר ומנטרל את כל מרכיבי הדיכאון בחייו - משאיר מקום אדיר ועצום לאושר להיכנס פנימה.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il