מאמרים - מהיכן נובעת שמחת חיים אמיתית? הדפסה מאתר מאמרים

מהיכן נובעת שמחת חיים אמיתית?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהיכן נובעת שמחת חיים אמיתית? / מאת יואב ברנזוןלדכא את הסבל והמצוקהרוב האנשים מנסים לדכא את הסבל שבחיים. למשל, באמצעות כדורים, אלכוהול, כימיקלים שונים ועוד. אולם חשוב לזכור שעצם דיכוי הסבל לזמן קצר אינו הפוך אנשים למאושרים באמת אלא רק מקל מעט על התעוקה שלהם.דיכוי הסבל הוא חלק קטן מהפיכתו של אדם לאדם מאושר ושלם משום ששמחת חיים אמיתית לעולם אינה באה רק מדיכוי סבל אלא היא נובעת מעשייה מענגת וממלאת.לעורר את העונג ואת השמחההחלק החשוב בהפיכתו של אדם למאושר הוא היכולת השיטתית שלו לעורר את העונג של החיים שלו. למשל, אם אדם נמצא במינוס בבנק, צמצום ההוצאות שלו הוא רק חלק קטן מהבראתו הכלכלית. הבראה כלכלית אמיתית תבוא לאותו אדם רק אם ישכיל גם להגדיל את הכנסותיו ולחיות בשפע.שום כדור לא יהפוך אתכם לבעלי שמחת חיים. הכדורים אולי יפחיתו את מידת הדיכאון והסבל שלכם - אך הם לעולם לא יגרמו לכם להתעלות, לשמחה, להתרגשות ולעונג.שמחת החיים האמיתיתשמחת החיים האמיתית נובעת מעשייה. אדם עושה הוא אדם שלא חושב, שלא עסוק בעצמו, שפועל באופן אינטואיטיבי, שעסוק בדברים עצמם ולא בהתבוננות בדברים ובשיפוטיות שלהם, שחווה את החיים ונמצא בתוכם.עשייה היא העמדה המענגת והמספקת ביותר - משום שהיא הדרך היחידה לחוות את החיים באמת. כשאתם עושים במרת וללא לאות - אתם חיים, את מתחזקים, אתם מתמלאים, אתם חושבים מחשבות בונות ואתם שוכחים מעצמכם.וטיפ לסיום: החיים הם תנועה בלתי פוסקת של עשייה. ברגע שאתם עוצרים את העשייה שלכם - אתם מאבדים יחד איתה גם את השמחה שלכם.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il