מאמרים - מדוע חשוב לנקות את חיינו כל הזמן ומה קורה כשאנו מזניחים את הניקיון שלנו? הדפסה מאתר מאמרים

מדוע חשוב לנקות את חיינו כל הזמן ומה קורה כשאנו מזניחים את הניקיון שלנו?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מדוע חשוב לנקות את חיינו כל הזמן ומה קורה כשאנו מזניחים את הניקיון שלנו? / מאת יואב ברנזוןמהו ניקיון?ניקיון הוא מצב בו אנו קלים, מסודרים וחיים בסביבה שהיא יעילה, מינימליסטית ומתאימה לצרכים האמיתיים שלנו. חוסר ניקיון הוא מצב בו אנו צוברים דברים מיותרים, פועלים בחוסר סדר, חיים בחוסר אמת או מנציחים מצב של בלגן.ניקיון הוא מצב טבעי וחוסר ניקיון הוא מצב לא טבעי. כאשר איננו נקיים ואיננו מסודרים אנו נמצאים במצב לא טבעי, שעלול בסופו של דבר לגרום לנו לנזקים ולהפסדים.הטבע שואף לניקיוןהטבע שואף כל הזמן לניקיון. הטבע מנקה את עצמו באופן שיטתי בכל רגע ורגע, והוא אינו משאיר דברים מיותרים. כל דבר בטבע משרת מטרה, ואם הוא אינו משרת מטרה הוא פשוט נעלם.כאשר אנשים מזניחים את הניקיון שלהם ואינם חיים בסדר - הטבע יבוא ויעשה את הסדר הזה במקומם. בסופו של דבר, הזנחת הניקיון בחיינו תוביל אותנו לאירועים ולמצבים שליליים שאותם ייצור עבורנו הטבע.מה קורה כשאנו מזניחים את הניקיון שלנו?אם החיים שלנו עמוסים, או מבולגנים, או חסרי שליטה וסהרוריים - הטבע יבוא ויעשה סדר בבלגן. את הסדר הוא יעשה במספר רב מאוד של אפשרויות: למשל, אם לא טיפולנו ברכב או במכונה בבית בצורה נכונה או הזנחנו אותה - הטבע יגרום לרכב או למכונה לקרוס או להיהרס לחלוטין, כדי לאלץ אותנו לקנות רכב או מכונה חדשים או לתקן אותם.אם הבית היה מבולגן או אם שרר תוהו ובוהו בחיינו - הטבע יגרום שתהיה לנו פריצה הבית, או דליפה, או הצפה, או שריפה כדי לאלץ אותנו לתחזק את הבית מחדש, לסדר אותו ולארגן אותו כפי שצריך.וטיפ לסיום: אם אנו מזניחים את התפקיד שלנו לנקות את חיינו - הטבע יכפה עלינו לנקות את חיינו. כדי למנוע מצב של ניקיון חיצוני וכפוי של הטבע - עדיף לנו לנקות את חיינו בכוחות עצמנו וביוזמתנו, כסוג של רפואה מונעת והגנה מראש.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il