מאמרים - מדוע כישורי חיים הם הדבר החשוב ביותר להצלחה בחיים? הדפסה מאתר מאמרים

מדוע כישורי חיים הם הדבר החשוב ביותר להצלחה בחיים?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מדוע כישורי חיים הם הדבר החשוב ביותר להצלחה בחיים? / מאת יואב ברנזוןכישלונות נובעים מהעדר כישורי חייםאנשים שנכשלים באופן סדרתי בחיים בתחום מסוים או במספר תחומים הם אנשים שחסרים כישורי חיים באותם התחומים. כישורי חיים הם סך של כישורים, מיומנויות וידע חיוני הדרוש לשם ביצוע פעולות בתחום מסוים.למשל, כדי לדעת לנהוג בצורה מצוינת בכביש ולהשתלב בתנועה בצורה בטוחה יש ללמוד מספר רב של פעולות נהיגה על פני תקופה כלשהי. לכן, לימוד נהיגה היא פעולה של רכישת סוג של כישור חיים שהוא קריטי להצלחה בחיים ומאפשר ניידות בתנועה.בעידן המודרני - ישנו חסך אדיר במגוון כישורי חייםבעידן המודרני ישנו חסך אדיר בלימוד של כישורי חיים במסגרות מסודרות ומאורגנות. מרבית מוסדות הלימוד והמסגרות החינוכיות אינם מלמדים כלל כישורי חיים אלא מסתפקים בהקניית ידע מיושן ולא רלבנטי לחיים.כתוצאה מכך, אנשים רבים נכשלים באופן סדרתי בתחומים שלמים בחיים משום שהם מנסים להצליח ללא כישורים, ללא ידע, ללא רכישת כלים בסיסיים וללא הבנה מעמיקה של התחום או הנושא בו הם מנסים להצליח.השלמת החסר מובילה להתפתחות אישית מואצתכדי לעבור מכישלון להצלחה סדרתית יש ללמוד כישורי חיים במקום ידע תיאורטי. רכישת כישורי חיים והשלמת החסך שלכם תוביל אתכם להתפתחות אישית מואצת ולתוצאות מעולות.באמצעות רכישה של כישורי חיים מקיפים בתחום העסקי והזוגי אתם תבטיחו את ההצלחה שלכם בחיים ותהפכו תוך זמן קצר למצליחנים סדרתיים במקום לכישלונות מהדהדים.וטיפ לסיום: כישורי חיים טובים מבוססים על גישה נכונה ומעשית לחיים. ללא כישורי חיים - אינכם כשירים לחיים.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il