מאמרים - התלהבות היא הבסיס לחיים של תשוקה וסיפוק הדפסה מאתר מאמרים

התלהבות היא הבסיס לחיים של תשוקה וסיפוק

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]התלהבות היא הבסיס לחיים של תשוקה וסיפוק / מאת יואב ברנזוןאנשים כבוייםאנשים כבויים הם אנשים חסרי התלהבות. כאשר הבסיס שלנו כבוי - כל החיים שלנו אפורים ומשעממים, צפויים וחסרי דמיון. אנשים כבויים אינם מאפשרים לעצמם לחיות משום שהם אינם מזינים ומשחררים את מוקד התשוקה והסיפוק של עצמם.אנשים כבויים הם אנשים שלא הניחו לעצמם לחוות תשוקה והתלהבות או שהם דיכאו את המקום הזה לאחר שהם "נשרפו" ממנו בעבר, והם חוששים לחזור לחיים של סערה ודינאמיות ולחיות את החיים מחדש בצורה מלאה.כל אחד מתלהב ממשהו אחרחשוב להבין שכל אדם מתלהב ממשהו, אבל לא מאותו הדבר. אצל כל אדם, מוקד ההתלהבות הוא מאוד שונה. דבר שמלהיב אתכם יכול להיות בדיוק הדבר שמכבה את השכן שלכם. למרות זאת, באופן כללי ישנם מוקדי התלהבות המשותפים לאנשים רבים כמו למשל, כסף, מין, יצירתיות, ספורט, התאהבות.החכמה בחיים היא להכיר את עצמכם מספיק כדי לזהות מה מלהיב אתכם במיוחד, מה מעורר אתכם, מה גורם דווקא לכם להתעורר לחיים ולרצות לטרוף אותם מחדש.מצאו את ההתלהבויות שלכם!אדם שלא מוצא את ההתלהבות שלו גוזר על עצמו סוג של דין מוות. הוא חי את חייו בעצימות מאוד נמוכה, מלא עכבות, פחדים, גבולות וחששות מעוצמת החיים האמיתיים.אנשים חסרי התלהבות מביאים על עצמם מוות רגשי, נפשי אך לעיתים גם כלייה פיזית. הם שורדים את החיים בלבד, מפתחים מחלות כרוניות או סופניות, מושכים אליהם הפסדים ובשורות רעות באופן כללי מחמיצים את הרפתקת החיים.וטיפ לסיום: אם משהו מלהיב אתכם - עליכם לעשות הכל כדי להיצמד אליו ולחיות לידו כל החיים, כי רק איתו תוכלו לחיות ובלעדיו לא.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il