מאמרים - מה ההבדל בין אנשים של מגיע לי ואנשים של מגיע לך? הדפסה מאתר מאמרים

מה ההבדל בין אנשים של מגיע לי ואנשים של מגיע לך?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מה ההבדל בין אנשים של "מגיע לי" ואנשים של "מגיע לך"? / מאת יואב ברנזוןאנשים של "מגיע לי"אנשים של מגיע לי הם אנשים אנוכיים שמרוכזים בעצמם ובצרכים שלהם בלבד. הם אינם מתעניינים בצרכים של אחרים ואינם קשובים לאחרים אלא הם ממוקדים אך ורק בצרכים שלהם והם אינם מוכנים לוותר עליהם או להתפשר עליהם בכלל.אנשים של מגיע לי הם אנשים שמצד אחד דואגים לקבל את מה שמגיע להם אך מצד שני מקפידים שאחרים לא ישיגו ולא יקבלו את שלהם. למעשה, אנשים של מגיע לי הם אנשים שחושבים רק על עצמם והם אינם רואים או מוכנים להכיר בכלל בצרכים של אחרים.אנשים של "מגיע לך"אנשים של מגיע לך הם אנשים שנהנים לתת לאחרים ושמים את האחרים לפניהם בסדר העדיפויות. אנשים של מגיע לך הם אנשים שיילחמו עבור הצרכים של אחרים אך יוותרו כמעט תמיד על עצמם.אנשים של מגיע לך הם אנשים שמזניחים את הצרכים ואת האינטרסים של עצמם ותמיד דואגים שקודם כל הצד השני יהיה מרוצה ויקבל את מה שמגיע לו. למעשה, אנשים של מגיע לך הם אנשים שכמעט בכלל לא חושבים על עצמם ואינם רואים את הצרכים האגואיסטיים של עצמם אלא רק את הצרכים של אחרים.אנשים של "מגיע לי - מגיע לך"אנשים של מגיע לי - מגיע לך הם אנשים שיודעים לדאוג לעצמם היטב ולרפד את החיים שלהם מצד אחד, אך מצד שני יודעים לפרגן לאחרים, לתמוך בהם ולסייע להם.אנשים של מגיע לי - מגיע לך הם אנשים נדיבים ועוצמתיים שיודעים לשלב בין עצמם לבין האחרים. הם נהנים מההצלחות שלהם אבל באותה המידה יודעים ליהנות מההצלחות של האחרים.וטיפ לסיום: קנאים הם אנשים של מגיע לי. מזוכיסטים הם אנשים של מגיע לך. אנשים של מגיע לי - מגיע לך הם פשוט אנשים נהדרים.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il