מאמרים - כיצד מקבלים החלטות ומהו המחיר של כל החלטה? הדפסה מאתר מאמרים

כיצד מקבלים החלטות ומהו המחיר של כל החלטה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]כיצד מקבלים החלטות ומהו המחיר של כל החלטה? / מאת יואב ברנזוןרוצים הכלאנשים שמתקשים להחליט הם אנשים שרוצים את הכל בחיים, ולכן הם אינם מסוגלים לבחור במשהו מסוים. מכיוון שהם רוצים הכל ויש להם עיניים גדולות מדי, הם מתקשים לקבל החלטות משום שכל החלטה אמיתית פירושה ויתור והקרבה של אפשרויות רבות ומגוונות אחרות.החלטה פירושה הקרבה ואובדןאם אתם רוצים להתחתן עם מישהו מסוים פירושו של דבר שעליכם להקריב את הרצון שלכם להתחתן עם אחרים. אם אתם רוצים להצליח במקצוע מסוים פירושו של דבר שלא תוכלו להיות אנשי מקצוע בתחום אחר ותצטרכו להקריב את השאיפות שלכם באותם תחומים.הכושר להחליטהכושר להחליט מהר וטוב נובע מהיכולת להקריב ולוותר על אפשרויות מגוונות ולהתמקד בבחירה שבחרתם. אנשים שמנסים "להחליט" תוך שהם עדיין נאחזים בכל האפשרויות אינם מחליטים באמת, אלא הם פשוט תקועים במרחב של התלבטות אינסופית.וטיפ לסיום: החלטה מחייבת ויתור. אין החלטה ללא ויתור או קורבן. בכל החלטה שאתם עושים "הרווח" שלכם הוא הבחירה שלכם ו"המחיר" שעליכם לשלם הוא כל מה שלא בחרתם או הקרבתם עבור הבחירה שלכם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il