מאמרים - אנשים שמרצים אחרים הם אנשים יתומים - מעצמם הדפסה מאתר מאמרים

אנשים שמרצים אחרים הם אנשים יתומים - מעצמם

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אנשים שמרצים אחרים הם אנשים יתומים - מעצמם / מאת יואב ברנזוןהצורך לרצות אחרים נובע מדחייה עצמיתאנשים שמרצים אחרים על חשבון עצמם פועלים ממקום של דחייה עצמית. תחילה הם דוחים את עצמם ברמה העמוקה ביותר, כאילו לא מגיע להם וכאילו הם אינם חשובים כמו אחרים.בהמשך הם מקריבים את עצמם עבור אחרים מתוך הנחה שגויה שאחרים חשובים הרבה יותר מהם, ושרק בדרך זו אנשים אחרים יקבלו אותם ויאהבו אותם בכלל.תלישות עצמית מובילה לחולשה, פחד והיאחזות באחריםדחייה ותלישות עצמית מובילה לחולשה ולחוסר אונים. מי שחש חוסר אונים באופן כרוני יהיה מוכן לעשות הכל עבור אחרים - רק כדי לא לאכזב אותם ורק כדי למנוע מצב של נטישה או התרחקות מצידם.אדם תלוש וחסר אונים מאמין - בטעות - שכולם סביבו חזקים ממנו. הוא משוכנע שהוא החלש ואחרים הם החזקים, ולכן הוא תמיד נמנע מלאכזב אחרים כדי לא להישאר לבד.מיתמות ותלישות לעוצמה ולחיבור פנימיאדם שמרצה אחרים באופן כרוני הואאדם יתום רגשית מעצמו, מערכיו, מעוצמתו הטבעית ומהחיבור העצמי שלו. ברוב המקרים, אדם שמרצה אחרים הוא "הכבשה השחורה" של המשפחה, אדם שאחרים תמיד בגדו בו, דרכו עליו, זלזלו בו, ניצלו והשפילו אותו. לכן גם, רק כאשר הוא ישוב לעצמו ויהיה נאמן לעצמו מחדש - הוא כבר לא ירגיש תלוש, חסר כוח, יתום, מסכן ונבגד.כאשר אדם מתחיל להתחבר לרגשות שלו, למי שהוא, לכוח האמיתי הטמון בו, לעוצמה הנפשית שלו ולרצונות האמיתיים שלו - הוא מגלה שהוא לא לבד בעולם, הוא מגלה את האהבה העצמית, הוא מגלה את הכוח לא לפחד, הוא מגלה שלא רק שהוא כמו כולם, אלא שהוא יכול להצליח הרבה יותר מכולם.וטיפ לסיום: אל תרצו אחרים ואל תפחדו לאכזב אחרים - יש לכם את הזכות הבסיסית לרצות, לבחור, להצליח ולהיות מאושרים בזכות עצמכם ובדרך שלכם.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il